SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening ze sztanga gienta

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1445

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
witam mam 17lat waze okolo 80kg i mam 177cm wzrostu. kupilem sobie gryf gienty i dwa odwazniki po 5kg. i nie bardzo wiem co bedzie najbardziej korzystne na wyzezbienie miesni oczywiscie tych ktore sie da uzywajac tylko tej sztangi gietej.no i moze jeszcze jakas dieta bo nie mam o tym pojecia jak do tego sie zabrac?

cyco

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
Wchodzisz w dział "trening dla początkujących" i "trening w domowych warunkach" i czytasz wątki podwieszone na górze tłustym drukiem napisane.

To samo w dziale "odżywianie"

Zmieniony przez - paw7897295 w dniu 2008-05-03 21:51:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Jeśli chcesz budować masę, to podstawą jest sprzęt oraz dieta.
10kg sztangą, w dodatku lamaną dużo nie zdziałasz.
Kup jeszcze sztangę prostą, ławeczkę, oraz stojaki,i już możesz ćwiczyć prawie całe ciało. Do pełni szcześci brakuje. . . drążka do podciągania.No i obciążenia.
Potem dział odżywianie, oraz trening, czytać, układać, no i ćwiczyć.Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Jak wyżej, podstawa dieta i trening.
Masz link przydatny w układaniu diety i treningu.
https://www.sfd.pl/INFO_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH!!!!-t403536.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zakup gryfu i obciążenia przed opracowaniem planu treningowego jest niezbyt trafionym pomysłem. To trochę jak zakup butów na wakacje, ale jeszcze nie wiesz czy będziesz leżał na plaży, chodził po lesie czy po górach.

Na początek nie potrzebujesz nic. Trening w podwieszonym linku Ci to pokaże. Sztanga z obciążeniem może być przydatna w tamtym treningu, ale nie będzie jego podstawą.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
sztanga gieta jest dobra do wyrabiania lapek
a ciezar 10 kg no to juz cos na poczatek
mozesz robic:
bicepsy
tricepsy
przedramiona
Oczywiscie pamietaj o dobrym rozplanowaniu. Jesli podejdzisz do tego z glowa to mozesz sobie ladnie wyrobic lapki

no Pain no Gain

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Może jakieś rady?

Następny temat

Split - jaki podział

WHEY premium