SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

trening z taśmami oporowymi a wzrost mięśni?

Wysłana -
Witam,jak myślicie,czy trening SAMYMI gumami/taśmami oporowymi u osoby zaawansowanej ma szanse zapewnić wzrost mięsniom?
Jadę w delegację i nie mam możliwości normalnego treningu z ciężarami i pewnie zabiorę gumy,myślicie,że taki trening przy dobrej diecie u osoby z długim stażem może przyczynić się do wzrostu mięśni,czy to pic na wodę i max co może z tego być to utrzymanie jakości sylwetki?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Raczej na wzrost bym nie liczył bo nie będzie to wystarczająco ciężki trening
Wysłana -
Jest to inna specyfika treningu nie sprzyjajaca bezposrednio wzrostowi szczególnie dla osoby nastawionej na taki efekt i trenującej. Na pewno nie zaszkodzi!!! Wspomoże na pewno mobilność warto zrobić a i spadki mniejsze :)
Wysłana -
A ile ta delegacja tra czasu jak tydzien to i nawet bez treningu Ci się nie stanie, jak ponad miesiąc to rozejrzyj się w okolicy za siłownią
Wysłana -
Około 2-3 miesiące, szczerze mówiąc nigdy nie ćwiczyłem na gumach więc nie wiem czy to jest jakiś bodziec dla mięśnia,zawsze uważałem to za taki bajej dla dziewczyn bardziej.Ale ostatnio zrobiłem barki na takiej gumie i o dziwo na drugi dzień zakwasy czułem i stad zrodzilo się to moje pytanie :D
Wysłana -
Na pewno lepszy taki trening niż jego brak
Wysłana -
zależy od gumy, niektóre naprawdę są mocne.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź