SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening w chorobie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2350
Nabawiłem się przeziębienia, co z treningiem, przez dwa dni fikam koziołki na działce pomimo temperatury 38.5 i kaszlu, w dodatku wczoraj miałem mieć dzień odpoczynku, a ja sobie trenowałem muscle up. Wyszedłem z założenia że poradzę sobie z tym problemem po spartańsku, leczenie bez antybiotyku, wspomaganie cytryną i nalewką pigwową. Na pewno płuca są w porządku, a jutro to sprawdzę.
Czy takie podejście jest słuszne.

starzejemy się tylko z własnej woli, ale nie musimy tego robić

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
trening sobie odpusc , masz oslabiony organizm nawet jesli tego nie czujesz za bardzo i trening w takim stanie jest bez sensu a co najgorsze moze jeszcze bardziej oslabić Twoj organizm, ja osobiscie tez wychodze z załozenia ze zwykle przeziebienie mozna samemu wyleczyc bez wizyty u lekarza ale jest na to 7 dni po tym terminie jak masz dalej coraz wiekszykaszel itp to lepiej udac sie do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
samo przeziebienie to jeszcze nie duzy problem ale jak jest goraczka-absolutnie nie trenuj!

Dość częste powikłania to problemy z zastawkami serca spowodowane treningiem i goraczka-organizm osłabiony bardzo łatwo łapie infekcje-i drobnej dolegliwosci robi sie bardzo niedrobny problem-łącznie z baypassem i sztuczna zastawka....
Mam takiego bohatera w rodzinie i tak sie tym załatwił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
trening tylko bardziej osłabi Twój organizm co może się przyczynić do rozwinięcia choroby
wyluzuj i odpocznij sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Odpusc ostre treningi, skup sie na tej nalewce

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Bezsens trening, alkohol jeszcze większy.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2350
Ten trening to nie tak dosłownie chodziło mi o rozruszanie mięśni kilkoma ćwiczeniami na drążku, bez wylewania potów. Dwa dni sobie troszkę pofikałem bo nie mogłem wykonać normalnego treningu, dwa dni odpoczywałem nie licząc pracy, dzisiaj jeszcze nie zdecydowałem, może sobie odpuszczę i przesunę na jutro. Dreszczy już nie mam temp. prawie w normie do jutra będę zdrów.

starzejemy się tylko z własnej woli, ale nie musimy tego robić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
miejmy nadzieje , życze Ci tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie dla lekkiego zrzucenia sadła

Następny temat

Depresja

WHEY premium