SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening tygodniowy do sprawdzenia

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
Witam. Tutaja wrzucam trening. W dni crossfitowe będę robił treningi kobietek. Wrzuciłbym jeszcze gdzieś bieganie stałym tempem około 30 minut ale nie wiem gdzie, głownie to boje się przetrenowania. Bynajmniej teraz wiem jak je wykorzystać.

Jeśli chodzi o mnie to chce się przygotować pod testy sprawnościowe, i zrzucić zbędny fat. ok 7kg. Aktualnie warze 87kg. Mam czas 11 miesięcy i myślę że dam rade zaliczyć wszystko na maksa. ;) Sprzedałem całą siłownie i kupiłem sobie sprzęt pod crossfit. Lina, kettle, gryf, obciążenie olimpijskie itp. Nawet zrobiłem sobie piłkę lekarską i boxa do skakania ;)

Jeśli chodzi o dietę. To mój odwieczny problem. Mam taki tryb że nie dam rady gotować, muszę pracować, ćwiczyć i jeszcze chodzić na korki. Bo za rok MATURA. Mieszkam sam więc obiadków żadnych nie będzie. Ogólnie każda minuta jest na wagę złota. Myślałem o shakach ? przed i po treningu, dla mnie byłoby to dobre rozwiązanie. Chciałbym poznać wasze zdanie. Odżywki nie wchodzą w grę bo na to nie ma kasy.

PONIEDZIAŁEK
Drążek 5xMAX
10 x 10,
interwały + 20 min. stałe tempo.

-WTOREK
crossfit

-ŚRODA
Drążek 5xMAX ,
10 x 10,
interwały + 20 min. stałe tempo biegu.
basen

-CZWARTEK
crossfit

-PIĄTEK
Drążek 5xMAX,
10 x 10,
interwały + 20 min. stałe tempo biegu.

-SOBOTA
cossfit + 40 minut stałe tempo biegu.

-NIEDZIELA
basen
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 859
Ekspertem nie jestem,ale z całą pewnością mogę ci już powiedzieć że plan jest przeładowany,a ty jeszcze bieganie chcesz dodać.Nie masz żadnego dnia odpoczynku,a crossfit to bardzo ciężkie treningi(wiem po sobie). Przygotowujesz się do egzaminu więc na tym się skup i tyle. Wywal wszystkie CrossFity oraz basen a powinno być dobrze-wg mnie. Na marginesie-wojsko?policja?

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys niż sto dni jak owca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020275
Rob trening crossfit 3 dni on 1 dzien off. Celuj w swoje slabosci i wszystko bedzie ok.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Za dużo jak na początek. Trenowałeś coś wcześniej? Daj 3x crossfit, drążek zrób przed WODem i w 2 wolne dni trenuj 10x10.

Domyślam się po treningu, że szkoła wojskowa?

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
tak tak trenowałem ;) najbardziej lubię kettle.Ogólnie trenuje już ok 2 lat z przerwami. Najgorsze jest to że nie mam tutaj w pobliżu jakieś siłowni z ketlami czy crossfitem. W Polsce jest tego mało, fajnie by było zapisać się i podejrzeć technikę, dojść do wprawy z planowaniem treningu. Wiadomo filimiki na yt ale to i tak mało. Musze siedzieć i tłumaczyć, szukać. Ale nie ma nic za darmo. Dam rade.

Chyba wyrzucę basen w niedziele i wrzucę go w jakiś inny dzień. Ale szczerze to nie jest tego dużo, treningi krótkie ale za to bardzo intensywne. Pewnie wyrzucę to 10x10 bo nie będzie mi się chciało robić, po zimie zacznę ;)

tak do wojskowej. Startowałem ale udupili mnie na pływaniu że tez podkusiło mnie na ten nawrót, zrobiłem go za wcześnie. Mogłem się zwyczajni odepchnąć ręką.

PONIEDZIAŁEK
Drążek 5xMAX
10 x 10,
interwały + 20 min. stałe tempo.

-WTOREK
crossfit

-ŚRODA
Drążek 5xMAX ,
10 x 10,
interwały + 20 min. stałe tempo biegu.
basen

-CZWARTEK
crossfit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
PONIEDZIAŁEK
Drążek 5xMAX
interwały + 30 min. stałe tempo.

-WTOREK
CROSSFIT

-ŚRODA
Drążek 5xMAX ,
CROSSFIT
tylko interwały

-CZWARTEK
WOLNE

-PIĄTEK
Drążek 5xMAX,
CROSSFIT
interwały + 20 min. stałe tempo biegu.

-SOBOTA
cossfit + 40 minut stałe tempo biegu.

-NIEDZIELA
WOLNE



+ dwa dni w tyg basen.


Myślę że już lepiej wygląda ;) Wcześniejszego posta nie mogłem edytować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat - CF dla początkującego

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

WHEY premium