SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening przy chondromalacji kolan

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Plany treningowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
Witam, panowie po długiej przerwie chce wrócić do treningów , mam tylko problem z ułożeniem odpowiedniego treningu fbw , plan redukcja ,
gdyż wiele ćwiczeń wielostawowych obciąża kolana, np przysiady , martwy ciąg, chciałbym się poradzić czy tymi ćwiczeniami nie pogorszę swojego schodzenia , ( niby nic takiego, rehabilitant stwierdził ze zewnętrzne mięśnie uda są mocniejsze niż te wewnętrzne i przez to krzywo pracuje mi rzepka i troche boli - po rehabilitacji miałem spokój ale ostatnio znowu się odzywa ) czy może ktoś coś doradzić, od roku pracuje na taxi i czuje się już jak dziad a nie chciałbym dodatkowo pogorszyć sobie jakości życia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
nikt nie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
Siara_nh
Witam, panowie po długiej przerwie chce wrócić do treningów , mam tylko problem z ułożeniem odpowiedniego treningu fbw , plan redukcja ,
gdyż wiele ćwiczeń wielostawowych obciąża kolana, np przysiady , martwy ciąg, chciałbym się poradzić czy tymi ćwiczeniami nie pogorszę swojego schodzenia ,


Nikt tu nie jest wróżbitą. Z takim problemem to najlepiej pójść na początek do lekarza.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77970
Pewnie się narażę większości tutaj osób ale napiszę to.
Czy Ty żyjesz z kulturystyki (sportu)? Masz zamiar wyjść na scenę, jechać na olimpiade?
Zapewne odpowiedź brzmi nie. Więc jeśli nie to po co się w ogóle narażać na kontuzje, ból i przewlekłe schorzenia?

Ja swego czasu też musiałem robić mc, przysiady itp dopóki nie yeblo mi w lędźwiach.
Wtedy wyeliminowałem to wszystko co sprawiało mi ból i ćwiczę nadal. Wyglądam lepiej, poprawiam wyniki. Szykuje się do IronMana i cieszę się życiem. Boli Cię, obawiasz się. Nie ćwicz! Zdrowie jest najważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Mam ten sam problem. Pomagają głębokie siady które wzmacniają kolana do tego jak masz wysoka rzepke . Nie napisałeś dokładnie ale tak wnioskuję to możesz dać 2 siady cy jakieś inne ćwiczenie na głowę przyśrodkową. Poszukaj w necie np siady podwojnę, kolarskie..można tez dac mobligacje rżelki i 4glowego. aha po 1.5 roku treningów kolana bolą duo mniej fakt trochę skrzypia.polecam jeszcze pamiętać o rozgrzewkę opaskach i suplami tj. Siarka,omega ,wit c ,żelatyna i podobne


Zmieniony przez - pawel.tarka28 w dniu 2017-04-14 22:34:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs trenera personalnego

Następny temat

zapytanie o redukcje

WHEY premium