SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na silce do KB

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1612
Elo.

Jakis czas temu trenowalem na silowni lecz w wakacje przestalem z podowu pracy. Od nie dawna trenuje KB i juz jakis czas zbieram sie za treningi na silce (ktora mam w domu) ale poprostu nie mam jakos checi ani sily ;/ aby podnosic ciezary lecz pompki i brzuszki ostatnio moge robic nawet codziennie czego wczesniej za bardzo mi sie nie chcialo bo wolalem isc na silke i porzadnie pocwiczyc.

Nie wiem za bardzo czy powrot do treningow na silowni nie zmniejszy mojej dynamiki itp ciosow na ktorej obecnie bardzo mi zalezy.

Moze macie jakies pomysly jak cwiczyc na silowni aby wraz z treningami zwiekszyc sile i dynamike.
Moze wykonywac normalnie cwiczenia tj wyciskanie na klatke itp lecz nie z takim ciezarem jak wczesniej tylko troche mniejszym i zdecydowanie szybciej wykonywac powtorzenia??

z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
Male ciezary i szybkie dynamiczne ruchy.

Ja ostatnio cwiczylem na silowni wykonywalem cwiczenia po 15+ powtorzen (wolno), skoczyly mi obwody na + ale zato stracilem na dynamice

DYNAMIKA DYNAMIKA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1612
a cwiczenia takie jak np. uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku to tak samo dynamicznie wykonywac?

czy dynamicznie to tylko takie jak wyciskania, wioslowanie itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6590
modlitewnik lepiej sobie odpusc... wieksze kozysci bedziesz mial wykonujac zarzuty, rwania, wyciskanie sztangi stojac itp. biceps nie odgrywa waznej, az tak roli przy uderzeniach. Moim zdaniem metoda minimalnych obciążeń będzie ok, spotkałem się również z metodą max. obciazen (oczywiscie mowie o zastosowaniu w sw uderzanych), ale nie jestem do konca do niej przekonany, a i napewno niektorzy moga polecac ci obwody( dobra rzecz, ale zalezy w jakim okresie treningowym jestes)
Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Mozna ćwiczyć typowo masowo czy siłowo podczas treningu SW.
Kwestia jest taka, co jest aktualnie naszym priorytetem, jaki mamy cykl treningu teraz.
Oczywistym jest, że w fazie przygotowania do zawodów masy się nie robi

Oraz racja - nie ćwiczcie bicepsa, to zupełnie zbędny mięsień<yes><mhm> (to żart-przyp. dla idiotów)

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1612
obecnie chcial bym poprawic szybkosc i sile ciosu.

Mialem zamiar zrobic trening silowy ale nie wiem czy nie jestem za mlody bo mam prawie 16 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
Mozna ćwiczyć typowo masowo

Mozna ale za cene szybkosci.

Wiem to po sobie, trener mi zakazał wykonywania wolnych ruchów na siłowni (bo spowolniłem się przez to) i kazał wykonywac wszystkie ćwiczenia z bardzo dynamicznymi ruchami.

Panek91 jeżeli ty jezdzisz na zawody to zmień "klasyczne ćwiczenia" takie jak np "wyciskanie sztangi sprzed głowy" na np "wyrzuty sztangi" przed siebie lekko w górę (tak jak to wykonywał adamek na filmie treningowym ale on to robił razem z ciągniem te ćwiczenie)

Wpisz se w google "Ćwiczenia dynamiczne".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1612
heh o zawodach narazie moge pomarzyc;) nie dawno zaczalem trenowac;)

ok poszukam;)
dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6590
Olo rozwin temat odnosnie treningu bicepsu w sw. Nie wiem jakie zastosowanie moze miec cwiczenie na modlitewniku... bic jak kazdy inny miesien jest wazny, ale wystarcza cwiczenia zlozone tj zarzut, ktore angazuja ten miesien ale w malym stopniu( oczywiscie zdanie moje i w sumie nie tylko). Czekam na odp. bo jestem ciekaw twojego zdania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 462
Chciałabym spytać jako dziewczyna o to samo. Sztangi to raczej nie dla mnie;p Wolałabym jednak jakieś domowe sposoby jakie ćwiczenia mogłabym wykonywać poza treningami. Ponieważ w weekendy z miłą chęcią bym poćwiczyła. Zależy mi na tym ponieważ nie jestem zbyt wielką kobietą więc przydałby mi się trochę więcej wysiłku by nadrobić szybkością.

"Podstawowa ideą jest przezwyciężyć samego siebie. Ze sobą walka najtrudniejsza."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
Na szybkosc w domowych warunkach polecam tobie walke z cieniem

Mozesz tez w dni ktore rozpiera cie energia robic sobie stacje

Albo pobiegaj sobie.

Czemu sztangi nie sa dla ciebie ?
Jezeli masz mozliwosc cwiczyc na silowni to cwicz tylko ze na malych ciezarkach po durzo powtorzen i szybkich najlepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka wybrac sztuke walki

Następny temat

worek bokserski do ok.200zł

WHEY premium