SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na mase do oceny jestem laska

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
witam wszystkich z sfd mam na imie asia mam 18 lat 168 cm wz mieszkam w zabrzu:p od dzis jestem na tym forum spodobalo mi sie tu ale do rzeczy od tygodnia nie chodze na silke profesjonalna bylo wszystko 500 m kwadratowych sprzet full wypas ale musialam dojezdzac wiec postanowail kupic sobie gryf laweczke stojaki oraz obciazenie 130 kg i o to moj plan treningowy na mase prosze nie komentowac jesli komentarz bedzie mnie obrazal:p bo dotychczas tylko czytalam gazety kulturystyczne a neta mam juz 5 latek ale nie wiedzialam ze takie swietne forum istnieje przypadkowo tu trafiam wrzuce fotki jak ze skanuje:p

pon:
1.klata-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 4x12x10x8x6 z progresja po 10 minutowej regeneracji 4x20x16x12x8 1/2 ciezaru 1 cwiczenia nie mam asekuracji wiec na skosnej nie bede robila a hankielek nie posiadam
wtorek:
2.plecki-"Martwy ciąg" na prostych nogach 4x12x10x8x6
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE 4x12x10x8x6
sroda:wolna
czwartek:
3.biceps-UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 4x12x10x8x6
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY"): 4x12x10x8x6
triceps-WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGI stojac 4x12x10x8x6
Piątek:
4.barki-Wyciskanie sztangi sprzed głowy(**): stojac 4x12x10x8x6
Wyciskanie sztangi sprzed głowy(**): siedzac 4x12x10x8x6
Wyciskanie sztangi zza głowy(**): 4x12x10x8x6
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia(***):
sobota-wolna
niedziela:
kaptury-WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY": 12x36x30x24x18

prosze was o to zebyscie moze korekte wprowadzili w moj trening bo nie wiem czy jest ulozony prawidlowo oraz czy moge jakies cwiczenia dodac i czy beda efekty tego treningu moja dietka

5 jajke/dzien 2 torebki ryzu/dzien 100 gram twarogu ser bialy chudy/dzien plus zjadam sniadanie obiad kolacje to co mama zjada to mi da jakies 4000 kcal duzo a ja srednio spalam kalorie ale chce nabrac masy z gory dziekuje za kazda odpowiedz chlopaki:p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
hmmm a po co chcesz robić mase

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
hmm... bo kiedys bylam szczupla zalewdie 46 kg slodka glupia blondynka krecilo mnie to prze kilka lat ale to nie dla mnie nadal sliczna z twarzy jestem cialko bardziej z budowy przypomina troszke masywnego faceta ale kazdy wyglada jak chce wszystko jest dla ludzi:p musze sprobowac kulturystyki na pewno za jakies 3 latka skoncze z treningami itd i bede chciala zostac modelka roznie to bywa w zyciu:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Plan lipny. Nie można jednego dnia trenować dwóch dużych parti mięśniowych (u Ciebie pon. klatka + plecy).
"UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJĄC (UCHWYT "MŁOTKOWY")" jak to jest możliwe?? może chodziło Ci o sztangielki??
Poczekaj aż jakiś ZNAFCA poprawi Twój plan.

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
upsss chyba coś przeoczyłem trenujesz plecki we wtorek
A tak poza tym to wymiarów może pozazdrościć nie jeden mężczyzna 8

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
kurcze tak sie rozpisalam w temacie ze blad wystapil plecy robie we wtorek pomylilam szkoda ze nie moge tego poprawic nie ma tu takiej opcji :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
"wtorek:
2.plecki"
To ja źle przeczytałem!!

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
jak napisales ze w pon to sprawdzialam 2 razy i tez to przeoczylam:p a w ogole thx dla mnie to byl komplement:p wymiary srednie mysle ze stac mnie na wieksze zaraz lookne twoj profil:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
dużo nie zobaczysz :P Ja swój profil uzupełnię wtedy gdy moje wymiary będą mnie satysfakcjonowały.

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Niezly biceps:) Dlugo juz trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
aha rozumiem widzialam xx:P trenuje od grudnia 2003 roku wtedy mialam ledwo 26:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o trening: podnoszenia ciężarka 17,5 kg

Następny temat

Pytanie do Mawashi

WHEY premium