SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

trening na masę słabe efekty

Wysłana -
Przy treningu 4x tydzien mozna budować fajną sylwetkę niektórzy trenują 3 x tydzien i robią formę, wiec pewnie trening leżał, albo i odzywianie, same środki nie załatwią sprawy.
Wysłana -
Mi również plecy zawsze dobrze rosły a jednak postanowiłem, by stały sie moją najlepszą partią i nigdy nie przeszło przez myśl, by odpuszczać.
Wysłana -
heheheh odpowiedzi typu trening leżał i złe odżywianie są najlepsze. Nie jeden oceniał moja dietę i nie było się do czego przyczepić a co do treningu to po to założyłem ten temat żeby się poradzić co zmienić a odpowiedz ze jest źle wiele nie pomaga. Wiem ze środki nie załatwią sprawy ale chyba o to w nich chodzi ze można ciężej trenować i jest lepsza regeneracja dzięki czemu mięśnie dostają lepszy bodziec i szybciej rosną chyba ze się mylę
Wysłana -
Myslisz ze jest jakis stereotyp doba a zla dieta? No dobra jest... Jezeli masz czipsy i hamburgery zamiast kurczaka i ryzu to mozesz porownywac takie analogie, ale taka prawda, ze dieta to kwestia ciezko indywidualna jak i dobor produktow w niej i byle kto tego tak nie sklasyfikuje od razu, bez jakis tam prob i obadania reakcji organizmu uwierz mi ze 4 razy w tygodniu to wystarczajaca ilosc treningow i jest tu miejsce na regeneracje, 6 razy w tygodniu to nie ilosc bodzca dla poczatkujacego i srednio zaawansowanego.

Na bombie tez sie mozna przetrenowac, osobiscie potrafie sie zajechac w 3-4 tygodnie cwiczac 3-4 razy w tygodniu

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2017-12-21 21:47:50
Wysłana -
A kto oceniał Twoją dietę ?

Jeśli chodzi o trening to dałbym podział w stylu :

klatka + barki (4 ćwiczenia na klate i 3 na barki)
nogi (5-6 ćwiczeń)
x
ramiona ( 3 na triceps i 3 na biceps)
plecy ( 4-5 ćwiczeń)
x
x

Na bombie dobrze pójdzie i nie trzeba kombinować.
Wysłana -
dietę nie raz dawałem na tym forum do oceny i było ok, a co do proponowanego treningu przez Ronie to leciałem teraz coś bardzo podobnego tylko klata z bicem a barki z tricepsem też 4xweek dlatego pomyślałem o zmianie
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź