SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na masę słabe efekty

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Przy treningu 4x tydzien mozna budować fajną sylwetkę niektórzy trenują 3 x tydzien i robią formę, wiec pewnie trening leżał, albo i odzywianie, same środki nie załatwią sprawy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Mi również plecy zawsze dobrze rosły a jednak postanowiłem, by stały sie moją najlepszą partią i nigdy nie przeszło przez myśl, by odpuszczać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36508
heheheh odpowiedzi typu trening leżał i złe odżywianie są najlepsze. Nie jeden oceniał moja dietę i nie było się do czego przyczepić a co do treningu to po to założyłem ten temat żeby się poradzić co zmienić a odpowiedz ze jest źle wiele nie pomaga. Wiem ze środki nie załatwią sprawy ale chyba o to w nich chodzi ze można ciężej trenować i jest lepsza regeneracja dzięki czemu mięśnie dostają lepszy bodziec i szybciej rosną chyba ze się mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Myslisz ze jest jakis stereotyp doba a zla dieta? No dobra jest... Jezeli masz czipsy i hamburgery zamiast kurczaka i ryzu to mozesz porownywac takie analogie, ale taka prawda, ze dieta to kwestia ciezko indywidualna jak i dobor produktow w niej i byle kto tego tak nie sklasyfikuje od razu, bez jakis tam prob i obadania reakcji organizmu uwierz mi ze 4 razy w tygodniu to wystarczajaca ilosc treningow i jest tu miejsce na regeneracje, 6 razy w tygodniu to nie ilosc bodzca dla poczatkujacego i srednio zaawansowanego.

Na bombie tez sie mozna przetrenowac, osobiscie potrafie sie zajechac w 3-4 tygodnie cwiczac 3-4 razy w tygodniu


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2017-12-21 21:47:50

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
A kto oceniał Twoją dietę ?


Jeśli chodzi o trening to dałbym podział w stylu :

klatka + barki (4 ćwiczenia na klate i 3 na barki)
nogi (5-6 ćwiczeń)
x
ramiona ( 3 na triceps i 3 na biceps)
plecy ( 4-5 ćwiczeń)
x
x

Na bombie dobrze pójdzie i nie trzeba kombinować.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36508
dietę nie raz dawałem na tym forum do oceny i było ok, a co do proponowanego treningu przez Ronie to leciałem teraz coś bardzo podobnego tylko klata z bicem a barki z tricepsem też 4xweek dlatego pomyślałem o zmianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 6 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 683
Cześć wam, zaczerpnąłbym z chęcią waszej rady odnośnie rozpiski treningowej, wiem że było tego mnóstwo ale trochę się już pogubiłem, może znajdzie się ktoś z odrobiną cierpliwości aby powiedzieć czy czasem się nie zajeżdzam bo widzę że mam małe przyrosty, chciałbym ćwiczyć ciało pod różnymi kątami dlatego wykonuje różne wersje ćwiczeń.

Staram się trenować głównie opierając się o wage własnego ciała z nastawieniem na wydolność i mase mięśniową, rzeźba przyjdzie jak spale pozostałości po odwiedzinach w rodzinnym domu :D

Pon:
Wąski nachwyt : 4 serie
Pompki : 3 serie (różne warianty - jednorącz, archery, z klaskaniem, z rękoma przy brzuchu, szeroko i wąsko na podwyższeniu - przy tych używamy poręczy)
Podchwyt : 3 serie
Pompki : 3 serie -jeden z wariantów
Brzuch : 3 serie (kółko, unoszenie nóg na drążku, plank 3 rodzaje)

Śr:
Chodzenie na rękach + próby wyjść siłowych
Dipy: 3 serie + 20 kg
Przysiady na jednej nodze 4 serie
Łydki : 3 serie
Brzuch

Pt: Tak samo jak pon z tym że inne warianty
Nd:
20 kg kettlebell - 25 min wymachów - próbuje dojść do pełnego ćwiczenia z 300 spartan kettlebell challenge

W dni nie treningowe robię jogę siłową, w treningowe na rozciąganie.
Na codzień pracuje fizycznie po 10 godzin i lekko nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Co rozumiesz przez określenie "małe przyrosty" ? Jak to się odzwierciedla w pomiarach ?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 6 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 683
Przyznaje że nie robiłem za dużo pomiarów ale widzę po wadze i ciele że przyrostów jest bardzo mało w bicepsie 36 tak jak było z przed roku. Z tym że miałem teraz 2 miesiące przerwy... Jedynie to wydolnościowo oraz ilość powtórzeń szła w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Niestety ciężko budować mase mięśniową bez treningu sikowego. Masz w ogóle sprzęt taki jak sztanga, ławka?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan typu Split do oceny na bombie.

Następny temat

PUSH PULL zmiany w planie na nowy miesiąc

WHEY premium