SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na koksach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez dyq z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takiego kumpla na silce, co mysli o braniu Deki. Nie interesuja go skutki uboczne, tylko czy sa jakies specjalne wskazania treningowe, gdy sie koksuje - ile razy w tygodniu cwiczyc, ile razy jedna grupe miesniowa, serie, powt, itp. Ma on 20 lat, cwiczy od lat trzech i na klate bierze na maxa 120 kg. Obecnie chodzi na silke dwa razy w tygodniu (praca). I jeszcze - jakies szczegolne wskazowki odnosnie diety, podczas tego cyklu?

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Pomyliles dzialy ! A kolega jest d****em !

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
coz tak to juz jest
trening chyba na masowy musi sie nastawic
tak samo w odzywianiu
i conajmniej 3x w tygodniu musi chodzic cwiczac kazda partie miesniowa
a diete musi podniesc ( zalezy jaka teraz ma jak ma !! ) energetycznie


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
A mnie interesują takie rzeczy:
Czy jak się bierze metanabol to czy trzeba pić dużo wody,bardziej intensywnie ćwiczyć,smarować się maściami na rozstępy,czy jeść więcej niż normalnie?(pytam w imieniu kumpli).

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
Moi kumple jeszcze nie ćwiczyli na silce ale chcą zacząć od wakacji i pójść odrazu na koks.(16 lat).Jestem ciekawy co im się może stać.A już ich próbowałem przekonać że źle robią ale to nic nie dało więc prosze odpowiedzieć na moje poprzednie pytania.

Pozdrawiam

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
Aha,jeszcze jedno.Chcą wziąść po 100 tabletek po 5mg jedna.Czy to nie za dużo dla nich?

Ps.
Na początku chcieli wziąść 150 ale powiedziałem że się przekręcą po tym.

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na koksach sie nie znam bo nie brałem ale powiem ci jedno
nie warto a tymbardziej nie warto w takim wieku , a jeszcze wieksza głupote robia ze biora juz od samego początku cwiczen . Lepiej powiedz im zeby wzieli kij i zaczeli ...dalac sie w ryj . Bo to co oni zrobia beda żałowac jeszcze długi czas .
Pżecież tu jest wiecej minusów jak plusów brania tego

SOBAŃSKI DAMIAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
np.?

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Przeczytajcie sobie do cholery artykul "byc naturalnym" na www.kulturystyka.pl i dajcie spokoj z pytaniami. Cholera moze czlowieka wziac jak slyszy o takich d****ach ! Bez urazy, nikogo tu nie obrazam tylko oceniam jak go widze.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Np. druga głowa koledze urosnie ))))))
to wyżej to zracik ale np. watróbka sobie siada organki wewnętzne moze im *****ek juz nie stawać i co wtedy ?:)
Juz ja to widze ma juz walic panienke a tu mały niechce sawać na baczność)

SOBAŃSKI DAMIAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wsadzi miękkiego :)
Nic dziwnego że potem wychodzą jakieś niedoroby "miękkim ch...em robione"
Pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny

Następny temat

cyklik :)

WHEY premium