SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na klatke piersiową

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Cześć, mam 14 lat i chcialbym ćwiczyć w domu na klatkę piersiową. Mam prośbe aby zainteresowani moim tematem napisali mi trenig dla początkującego z wykorzystaniem hantli i domu, bez specjalistycznych maszyn. z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Są różne typy pompek.
"Trudność w wykonywaniu pompek zależy od ułożenia rąk i wysokości nóg ułożonych przy ćwiczeniu.
Ze względu na ułożenie rąk należy wykonywać pompki przy dwóch ułożeniach:
Ręce na szerokości barków lub ręce szerzej niż wysokość barków.
Ze względu na ułożenie nóg w odniesieniu do rąk wyróżniamy3 typy pompek
Pompki płaskie gdzie nogi i ręce są na jednym poziomie.
Pompki z nogami wyżej od rąk.
Pompki gdzie ręce są wyżej od nóg."

Pompki klasyczne są najłatwiejsze.!

Jakie bd robił To juz twoja decyzja nikt ci w tym nie pomoze To tez zalezy od twojej siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
ćwiczy sie całe ciało a nie tylko jedną partie!
ankieta!

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
Masz 14 lat, wrzuć na dzien dzisiejszy na luz z treningami silowymi. Biegaj, graj w pilke, kosza, siatke, chodz na basen, jezdzij na rowerze. Na silownie przyjdzie czas w wieku 17-18 lat, gdy Twoj szkielet kostny przestanie sie rozwijac i stawy beda juz mocniejsze.
Nigdy nie cwiczymy jednej grupy miesniowej ! Jak juz sie zabrac, to za cale cialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 883
zabierz się za trening ogólnorozwojowy, albo trening domatora

Zmieniony przez - mobin2x w dniu 2009-07-05 16:08:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
dzieki bardzo ;)spodziewalem sie takiej odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
czyli w moim wieku nie przystoi cwiczyc na klatke aby byly jkaies zarysy nie jestem gruby, mam idealna wage ale mam lekki niedosyt co do tej klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
powiedzcie jka pompki najlepiej robic(na jkaiej wysokosci nogi trzymac, rozpietosci rąk itp, itd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 883
jak piszesz to staraj się pisać w jednej odp.. a jak nagle coś sobie przypomnisz to użyj edytuj...

najlepiej rób każde szeroki, wąski, średni itd... przy każdej zmiennej formie pompek pracuje inna partia mięśni...

Zmieniony przez - mobin2x w dniu 2009-07-05 18:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
SORY ZA MOJE NIEZDARSTWO ALE JESTEM NOWY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Pompki - ręce na wysokości ramion lekko powolutko 2 serie po 10 wystarczą po miesiącu już masz efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
ale te pompki to normalnie a ziemi czy wyzej czy nizej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam

Następny temat

Mój pierwszy plan treningowy - do oceny

WHEY premium