SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

trening mięsniowy a przyrost masy

Ankieta - proszę o pomoc

Płeć kobieta
Wiek 22
Waga 47
Wzrost 170
Cel treningowy mięśnie
Staż treningowy na siłowni 2tygodnie
Uprawiane inne sporty nke
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) siłownia
Dieta .
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) skrzywienie kręgosłupa
Zażywane suplementy białko+bcaa+witaminy
Ostatnio przerabiany plan .
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) .
Wysłana -
Witam
Mam mały problem. Otóż 2 tygodnie temu zapisałam się na siłownie. Zaczęłam trenować siłowo + lekkie cardio.
W przeciągu ostatnich dwóch dni waga skoczyła mi w górę AŻ O kilogram. Dlczego tak się dzieje? Jem normalnie, a woda jak mi sie zatrzymuje to nie aż w takim stopniu. Przed miesiączką nie jestem.
Juz zaczynam wariować i zamierzam obcinać kalorie, ale waham się czy to dobry pomysł...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie szalej to normalna reakcja organizmy. Mięśnie się adaptują do wysiłku i gromadzą więcej glikogenu, a ten łapie wodę.

Mięśnie tak szybko nie rosną, a 1 kg to niewielka różnica.
Wysłana -
jw to naturalne, ze wiele osob lapie glikogen, wode itd w trakcie treningu silowego
czasem nawet tresc jelitowa moze zgromadzic sie w jelitachw wiekszej ilosci, ktora rowniez ciagnie wode
Wysłana -
Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Pozdrawiam :)
Wysłana -
kontroluj przede wszystkim wyglad sylwetki, to jak sie prezentuje
Wysłana -
Jak najbardziej mierze się, ale ogólnie dwa dni temu robiłam pierwszy raz brzuch i mam straszne zakwasy. brzuch zrobił się duży i nabrzmiały, twardy jakbym zjadła bardzo dużą ilość jedzenia, mam wrażenie, że jest wypełniony jakąś piłką. Jest uwypuklony i twardy zwłaszcza w dolnej części pod pępkiem. Czy to jest normalne? Wręcz głodu nie czuje ...
Wysłana -
byc moze jakis ze skladnikow diety CI nie sluzy i po poprostu brzuch jest wzdety
Wysłana -
Masz niedowagę. A z postów aż bije "lęk przed przytyciem". Czyżby jakieś problemy z katalogu ED?
Wysłana -
jw. 47 kg przy 170 to cinko pani kochana, nawet bardzo. jestem 13 kg cięższa przy tym samym wzroście. mierzysz ile jesz jakoś? napisz ile, jak o cięciach piszesz. co na tej siłowni robisz konkretnego? lecisz planem jakimś?
Wysłana -
Spokojnie, żadnej anoreksji nie mam :) taka jestem od gimnazjum, zamierzam to zmienić, przybrać i zbudować mięśnie
Głównie skupiam się na ćwiczeniach na biceps i triceps, plecy i brzuch

Zmieniony przez - monica96 w dniu 2018-06-08 21:39:13
Wysłana -
Po prostu jadłam większość tych samych produktów, waga rosła spokojnie potem spadała, lub stała w miejscu aż nagle w przeciągu trzech dni kilogram w górę co jest niemozliwością i się zastanawiam jaka moze być tego przyczyna. Przed miesiączką nie jestem
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź