SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening mięsniowy a przyrost masy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2409

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

kobieta

Wiek

22

Waga

47

Wzrost

170

Cel treningowy

mięśnie

Staż treningowy na siłowni

2tygodnie

Uprawiane inne sporty

nke

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

skrzywienie kręgosłupa

Zażywane suplementy

białko+bcaa+witaminy

Ostatnio przerabiany plan

.

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 62
Witam
Mam mały problem. Otóż 2 tygodnie temu zapisałam się na siłownie. Zaczęłam trenować siłowo + lekkie cardio.
W przeciągu ostatnich dwóch dni waga skoczyła mi w górę AŻ O kilogram. Dlczego tak się dzieje? Jem normalnie, a woda jak mi sie zatrzymuje to nie aż w takim stopniu. Przed miesiączką nie jestem.
Juz zaczynam wariować i zamierzam obcinać kalorie, ale waham się czy to dobry pomysł...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to nadal ogólniki, które niewiele mówią. akurat woda z bcaa wymieszana to tu najmniej do szczęścia potrzebna. trochę hantlami, trochę na wyciągu - to mi po prostu wygląda na plan bez ładu i składu (sorry jeśli się mylę). masz rozpiskę co kiedy robisz którego dnia? powtórzenia, serie, obciązenia? no i na podstawie opisu też trudno oszacować ile wcinasz. mówisz o cięciu kalorii a wiesz ile ich jesz / jakie jest Twoje zapotrzebowanie? liczyłaś pi razy oko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776810
Nie szalej to normalna reakcja organizmy. Mięśnie się adaptują do wysiłku i gromadzą więcej glikogenu, a ten łapie wodę.

Mięśnie tak szybko nie rosną, a 1 kg to niewielka różnica.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
jw to naturalne, ze wiele osob lapie glikogen, wode itd w trakcie treningu silowego
czasem nawet tresc jelitowa moze zgromadzic sie w jelitachw wiekszej ilosci, ktora rowniez ciagnie wode
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 62
Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
kontroluj przede wszystkim wyglad sylwetki, to jak sie prezentuje
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 62
Jak najbardziej mierze się, ale ogólnie dwa dni temu robiłam pierwszy raz brzuch i mam straszne zakwasy. brzuch zrobił się duży i nabrzmiały, twardy jakbym zjadła bardzo dużą ilość jedzenia, mam wrażenie, że jest wypełniony jakąś piłką. Jest uwypuklony i twardy zwłaszcza w dolnej części pod pępkiem. Czy to jest normalne? Wręcz głodu nie czuje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
byc moze jakis ze skladnikow diety CI nie sluzy i po poprostu brzuch jest wzdety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Masz niedowagę. A z postów aż bije "lęk przed przytyciem". Czyżby jakieś problemy z katalogu ED?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw. 47 kg przy 170 to cinko pani kochana, nawet bardzo. jestem 13 kg cięższa przy tym samym wzroście. mierzysz ile jesz jakoś? napisz ile, jak o cięciach piszesz. co na tej siłowni robisz konkretnego? lecisz planem jakimś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 62
Spokojnie, żadnej anoreksji nie mam :) taka jestem od gimnazjum, zamierzam to zmienić, przybrać i zbudować mięśnie
Głównie skupiam się na ćwiczeniach na biceps i triceps, plecy i brzuch



Zmieniony przez - monica96 w dniu 2018-06-08 21:39:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 62
Po prostu jadłam większość tych samych produktów, waga rosła spokojnie potem spadała, lub stała w miejscu aż nagle w przeciągu trzech dni kilogram w górę co jest niemozliwością i się zastanawiam jaka moze być tego przyczyna. Przed miesiączką nie jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nadwagą, lipomastia

Wiecej