SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening mięsniowy a przyrost masy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2410

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

kobieta

Wiek

22

Waga

47

Wzrost

170

Cel treningowy

mięśnie

Staż treningowy na siłowni

2tygodnie

Uprawiane inne sporty

nke

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

skrzywienie kręgosłupa

Zażywane suplementy

białko+bcaa+witaminy

Ostatnio przerabiany plan

.

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko looz. ino żeby coś budować, to i dieta i trening muszą "współgrać". i przy budowaniu to i kilogramy raczej pójdą w górę niż w dół. stąd pytanie o dietę i trening jak wyglądają, bo bez tych dwóch informacji to można se gdybać zaledwie. wahnięcia wagi nawet na poziomie 2 kg to norma. bo też nie ona wyznacza cel i sens naszych sylwetkowych działan na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 62
Jestem tego świadoma. W końcu mięśnie ważą więcej aniżeli tłuszcz.
Jak mam do pracy na 13 to jem z rana śniadanie o 8, poźniej 9;30 zaczynam trening(piję woda oraz bcaa wymieszane z nią podczas treningu). Na początku zawsze się rozgrzewam, pozniej 10 minut na bieżni i zaczynam trochę hantlami, unoszenie przedramion na wyciągu dolnym, prostowanie na wyciągu itp
Godzinę po treningu zjadam posiłek jest to przewaznie banan lub truskawki twaróg wymieszany z odzywka białkowa, jogurt naturalny+wafle ryzowe z masłem orzechowym.
Pozniej to już w pracy w pudełko biore mieso mielone lub kurczak z ryzem lub makaronem+warzywa ewentualnie omlet.
Kolacja zazwyczaj kanapki z chleba ze słonecznikiem, jajecznica lub omlet
Taki mniej więcej zarys tego co zjadam w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to nadal ogólniki, które niewiele mówią. akurat woda z bcaa wymieszana to tu najmniej do szczęścia potrzebna. trochę hantlami, trochę na wyciągu - to mi po prostu wygląda na plan bez ładu i składu (sorry jeśli się mylę). masz rozpiskę co kiedy robisz którego dnia? powtórzenia, serie, obciązenia? no i na podstawie opisu też trudno oszacować ile wcinasz. mówisz o cięciu kalorii a wiesz ile ich jesz / jakie jest Twoje zapotrzebowanie? liczyłaś pi razy oko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nadwagą, lipomastia

Wiecej