SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening koszykarski, i wyskok dla 13 latka bezpieczny wgl ten wyskok?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Witam. sa tu może jacyś koszykarze? Ogółem to 8 miesięcy sporadycznie grałem na wysokim skrzydłowym. teraz mam duża zajawke na kosza, wręcz kocham ten sport. zmieniłem pozycje na 3 i 2, na niej się idealnie czuje. problem w tym, ze nie mam wyrobionych nawyków koszykarskich, jedynie celnie wrzucam do kosza i ciężko mi ominąć obrońcę, a bardzo mi się podobają różne combosy, i chce się je nauczyć. do tego mam 175cm i chce w ciągu 12 miesięcy nauczyć się wsada do 3 metrowego kosza. ogółem to dopiero teraz zacząłem szybko rosnąć, od marca urosnalem 6 cm, co jest dosyć dobrym wynikiem. bezpieczne są te treningi na wyskok ? W skrócie moje priorytety, zwinne kozlowanie, łamanie kostek, crossovery, szybkość , combosy, rzut za 3 i wsad.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
no nie wiem, tak czy siak póki co to tylko mądre rozciąganie może za 3 miesiące trening dynamiczny. A na chlopski rozum miejac aktualnie 175 centymetrów to miejac 14 lat z 180 cm będę miał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://www.sfd.pl/Ćwiczmy_razem!_wyskok_vol.5-t1000226.html

kolega kiedyś taki robił jak do podstawówki jeszcze chodziłem, jak nie narzekasz na żadne bóle możesz spróbować jakieś planu na wyskok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
No dobra ale skoro trenujesz koszykówkę to gdzie jest trener? Macie w ogóle na sekcji jakiegoś trenera ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
tylko nasz wuefista, nie mamy drużyny sam trenuje, za rok dołączam do innej, bo szkole zmieniam na koszykarska.

hm jak nie boli mnie to czemu nie zawsze bałem się ze będzie mnie boleć coś w przyszłości



Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-11-28 21:24:54

Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-11-28 21:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Poczytaj w/w temaat czy poprzednie odsłony co polecają na polepszenie wyskoku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
póki co to jedynie sporwdycznymi skokami doskakuje do połowy obręczy, więc w rok jeszcze jak podrosne zrobię wsada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
o kurde zauważyłem ze mam słabo rozciągnięte biodra, bo nawet nie potrafię tyłka noga dotknąć. a co do koszykówki to widzieliście gdzieś na forum jakieś gotowce na poprawę kozlowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie ma czegoś takiego, raczej z opisu na forum się nie nauczysz, wg mnie nie do wytłumaczenia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
hm, wiesz co? Z racji, ze całe dzieciństwo przed kompem przesiedxialem, to mam bardzo słabo rozciągnięte nogi. nawet nie potrafię w lezeniu na plecach jednej nogi wyprostować. raczej przez 3 miesiące będę je solidnie rozciąga ćwiczeniami na mobilność i stabilność. do tego tyłek wzmocnie, bo większość skoczków ma nieźle doebany tyłek. za 3 miesiące wezmę się za dynamikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ty to zmieniasz swoje cele co kilka miesięcy

Rozciągaj się ale delikatnie bo się uszkodzisz.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
dokładnie to samo zauważyłem xDDD rozciągać się masz na myśli całe ciało, czy nogi i statycznie czy jak ? do tego dodać coś na mobilność, bo ciężko z nią


Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-11-30 07:24:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy masa?

Następny temat

Bieżnia i spalanie

WHEY premium