sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

trening interwałowy - pytanie

Wysłana -
Witam. Mam pare pytań do treningu interwałowego. Jestem obecnie na redukcji i chciał bym spróbować czegoś innego niż aeroby.
Ćwiczę takim systemem:
pon: siłownia
wt:bieg
śr:siłownia
czw:bieg
pt:siłownia
sb: bieg
nd: wolne
Czy stosowanie 3 dni w tygodniu treningu interwałowego jest dobrym pomysłem? Dodam że już 3 tyg robię aeroby po 40min
I jeszcze chciałem się zapytać co będzie lepszym rozwiązaniem według was, czy 40min truchtu czy też 5 interwałów (30sek trucht, 10sek sprint) ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wypełnij ankietę
Wysłana -
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Waga : 86
Wzrost : 193
Staż treningowy: w sumie rok
Obwód pasa : 88,5
Obwód klaty: 94
Obwód uda: 56
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): aeroby 3x w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : -
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwości finansowe:
Cel/problem/opis:
Wysłana -
Ile chcesz jeszcze redukować?

Skoro chcesz spróbować czegoś innego to spróbuj sobie interwał, jedni chwalą drudzy nie.
Wysłana -
sadasa

Czy stosowanie 3 dni w tygodniu treningu interwałowego jest dobrym pomysłem?

jak najbardziej bardzo skuteczne w redukcji tkanki tłuszczowej
Wysłana -
w sumie wszystko zalezy od przebiegu redukcji, ile bylo na starcie fatu, jak wyglada to obecnie?
Wysłana -
w sumie to było tak że rok temu straciłem ok 20kg wagi, nie było to planowane(z ok 100kg do 83kg). Następnie już z dietą z 83kg do 78kg i w sumie fajnie to wyglądało ale nie mniej jednak miałem jeszcze trochę tłuszczu na brzuchu. Noi wtedy musiałem przerwać dietę i ćwiczenia bo wyjechałem na pół roku, po powrocie z tego pół rocznego wyjazdu ważyłem już 87kg... , czyli niemal 10kg podczas pół roku mi przybyło. Teraz powróciłem do diety, pierwsze 2 tyg tylko ćwiczyłem na siłowni i miałem diete na poziomie 3100kcal (moje zapotrzebowanie) potem obciąłem 100kcal i dodałem do tego aeroby (40min, 3 razy w tygodniu)
Wysłana -
Przy tym wzroscie pas i waga wygląda ok, możesz wrzucić interwał na próbę i zobaczyć co Ci bardziej odpowiada
Wysłana -
Tak to wygląda obecnie u mnie. Wcale nie jest kolorowo

Wysłana -
nieco fatu jeszcze siedzi, ale masy miensiowej jest tez malo.
nie wiem czy dalsza redukcja bedzie tutaj konieczna i nie pora nieco sprobowac zbudowac
masz szeroką miednice stad efekt wizualny kiepski, wiem, bo tez mam
Wysłana -
Uważam podobnie jak kolega wyżej jest jeszcze troche tego ale dalsza redukcja może spowodować że będzie zwyczajnie chudo
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź