SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening interwałowy - pytanie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Witam. Mam pare pytań do treningu interwałowego. Jestem obecnie na redukcji i chciał bym spróbować czegoś innego niż aeroby.
Ćwiczę takim systemem:
pon: siłownia
wt:bieg
śr:siłownia
czw:bieg
pt:siłownia
sb: bieg
nd: wolne
Czy stosowanie 3 dni w tygodniu treningu interwałowego jest dobrym pomysłem? Dodam że już 3 tyg robię aeroby po 40min
I jeszcze chciałem się zapytać co będzie lepszym rozwiązaniem według was, czy 40min truchtu czy też 5 interwałów (30sek trucht, 10sek sprint) ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma co to kombinować założenie tego treningu jest bardzo proste wysoka - niska intensywność naprzemian w pewnych okresach czasowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Wypełnij ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 20
Waga : 86
Wzrost : 193
Staż treningowy: w sumie rok
Obwód pasa : 88,5
Obwód klaty: 94
Obwód uda: 56
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): aeroby 3x w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : -
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwości finansowe:
Cel/problem/opis:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Ile chcesz jeszcze redukować?

Skoro chcesz spróbować czegoś innego to spróbuj sobie interwał, jedni chwalą drudzy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sadasa

Czy stosowanie 3 dni w tygodniu treningu interwałowego jest dobrym pomysłem?



jak najbardziej bardzo skuteczne w redukcji tkanki tłuszczowej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
w sumie wszystko zalezy od przebiegu redukcji, ile bylo na starcie fatu, jak wyglada to obecnie?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
w sumie to było tak że rok temu straciłem ok 20kg wagi, nie było to planowane(z ok 100kg do 83kg). Następnie już z dietą z 83kg do 78kg i w sumie fajnie to wyglądało ale nie mniej jednak miałem jeszcze trochę tłuszczu na brzuchu. Noi wtedy musiałem przerwać dietę i ćwiczenia bo wyjechałem na pół roku, po powrocie z tego pół rocznego wyjazdu ważyłem już 87kg... , czyli niemal 10kg podczas pół roku mi przybyło. Teraz powróciłem do diety, pierwsze 2 tyg tylko ćwiczyłem na siłowni i miałem diete na poziomie 3100kcal (moje zapotrzebowanie) potem obciąłem 100kcal i dodałem do tego aeroby (40min, 3 razy w tygodniu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Przy tym wzroscie pas i waga wygląda ok, możesz wrzucić interwał na próbę i zobaczyć co Ci bardziej odpowiada
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Tak to wygląda obecnie u mnie. Wcale nie jest kolorowo




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nieco fatu jeszcze siedzi, ale masy miensiowej jest tez malo.
nie wiem czy dalsza redukcja bedzie tutaj konieczna i nie pora nieco sprobowac zbudowac
masz szeroką miednice stad efekt wizualny kiepski, wiem, bo tez mam
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Uważam podobnie jak kolega wyżej jest jeszcze troche tego ale dalsza redukcja może spowodować że będzie zwyczajnie chudo
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nakierować młodego adepta by trening stał się przyjemnością

Następny temat

Zdązyc do wakacji

WHEY premium