SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dla kobiety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
Cześć wszystkim, nie posiadam za dużej wiedzy jeśli chodzi o dietę i plany treningowe dlatego chciałam zadać parę pytań :)

Płeć : kobieta
Wiek : 27
Waga : 54
Wzrost : 158
Cel treningowy : zwiększenie masy mięśniowej
Staż treningowy na siłowni : od pół roku chodzę na siłownię ale robie jedynie treningi aerobowe
Uprawiane inne sporty : rower ( około 80 km tygodniowo )
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :
Dieta : Obecnie redukcyjna, w ostatnim czasie schudłam około 6 kg
Przeciwskazania medyczne : brak
Zażywane suplementy : brak
Ostatnio przerabiany plan: brak
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): nie ćwiczyłam z ciężarami

Jeśli chodzi o skład masy ciała:
procentowa zawartość tłuszczu - 21,6 %
masa tłuszczowa - 11,7 kg
masa beztłuszczowa - 42,5 kg

Obecnie chodzę do dietetyka i mam dietę redukcyjną oprócz tego staram się chodzić na siłownię 2/3 razy w tygodniu ( rowerek, orbitrek itp).
Chciałabym aby moja sylwetka była bardziej umięśniona.
I teraz nie wiem czy powinnam jeszcze schudnąć ? i wtedy zmienić dietę i zacząć ćwiczyć siłowo ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
najlepiej ocenić po sylwetce.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Daj zdjęcie sylwetki i zarys tej "diety", bo aż się boję

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bilans kalorii na zero i trening siłowy 4 razy w tygodniu jeżeli boisz się "zalać" od dodatniej podaży kcal. Z czasem i tak dodasz.

Cardio odpuść. MOżesz dodać kompleksy metaboliczne.


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2017-07-24 01:49:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cześć. Mała pomoc, Kraków

Następny temat

Trening na siłę

WHEY premium