SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening crossfit

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Siema jestem tu nowy sorry jak pomyliłem dział czy coś :)
ma do dyspozycji :

- kółka gimnastyczne
-lina do podciągnia 8 m
-młot
-oponę dużo i małą
-drązek
-skrzynia typu crossfit
-gryf , obciazenie
-kettle

mógłby ktoś doświadczony w tym sporcie ułożyć trening crossfit
z góry dziękuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
cały program :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
polecam crossfit.com , crossfitfootball.com outlawcrossfit, misfit, możesz podąrzać ich programowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
ułożyłem coś sam mógłbyś ocenić - wskok na skrzynie -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
-Wskok na skrzynię
-obijanie opony młotem
-przysiady ze sztangą
-wymachy kettlami
-przetaczanie opony
-dipsy na kółkach gimnastycznych
-ciagniecie opony
-worek bułgarski (niewiem jak sie nazywa ćwiczenie , krążenie wokół tułowia workiem )
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
ale napisałeś listę ćwiczeń, co z nią? jakieś liczby powtórzeń? zakres czasu? to ma być emom, amrap treing na czas?
ja osobiście jestem zwolennikiem prostych treningów do 4 ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Chciałbym aby to był trening wytrzymałościowo siłowy , gdyż chce iśc na studia wojskowe
myślałem
obwód 6 - 20 powtórzeń albo na czas
następnie po jednym całym odwodzie odpoczynek (3 -5 minut) i kolejny obwód
jestem zielony w tym temacie poczytałem troche na internecie ale nie mogłem znaleźć takiego treningu ze sprzetem jaki posiadam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
to chcesz trening obwodowy, to nie oznacza że to od razu będzie trening crossfit. Gwarantuje Ci, że jak będziesz robił treningi z CrossFit.com i dodawał do nich jako akcesoria skoki na skrzynie itp dobrze się przygotujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie treningu

Następny temat

Trening z Sylwią Reichel-stron women-poszukujemy 3 kandydatów

WHEY premium