SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

trening bokserski w domu

Wysłana -
witam mozna jakis trening zrobic taki w razie jakby w weekend nie bylo zajeć w klubie ? ze bez niczego w domu (poduszka lub sciana) ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak najbardziej w domu mozna trenowac sporty walki. Wazne jest by miec juz opanowane podstawy, inaczej nabawisz sie zlych nawykow.

Najlepszy trening z partnerem. Najlepiej z bardziej doswiadczonym. Sam mozesz cwiczyc technike (shadowbox), z partnerem scenariusze i drille.

Jeśli chcesz cwiczyc sile, szybkosc, eksplozywnosc ciosow to potrzebujesz jak juz wspomnialem partnera i padow.

Pzd
Wysłana -
Nie.
Wysłana -
Jw. nie. Chyba, że sp*****lanie
Wysłana -
Z poprzedniego tematu wynika, że nie trenujesz. Pewnie i tak będziesz działał w domu, więc jak już to ściągnij lekcje boksu Kenny Weldon i Don Familton. Nie wiem czy są te filmiki po polsku. Tam jest od podstaw. Jak jesteś odważny to wrzuć filmiki z Twoimi treningami i zapytaj o ocenę techniki na forum. Będzie ciężko, ale na początku zawsze są błędy. Tak naprawdę to filmy instruktażowe są dla takich osób. Cudów nie ma, ale może część podstawowych błędów dzięki nim skorygujesz. Możesz robić sporo ćwiczeń z własnym ciężarem, skakankę, samemu zrobić worek bułgarski. Znam osoby, które z kserowanych podręczników uczyły się karate i do celów ulicznych wystarczało.
Wysłana -
Nic nie zastąpi sparingu. Nawet boks na poduszkach.
Wysłana -
Jak nie masz porządnych podstaw i chcesz samemu ćwiczyć to skup się lepiej na sile i kondycji bo samemu łatwo nałapać głupich nawyków, które trzeba potem korygować w klubie.
Wysłana -
Jw
Wysłana -
Kolega chce trenować i nie ma warunków, ani kasy. Może warto spróbować doradzić coś w jego sytuacji, zamiast pisać że się nie da i żeby odpuścił zupełnie.
Wysłana -
Czekam na filmik z tej bijatyki
Wysłana -
To niech lepiej trenuje kondycyjnie. Bieganie, kalistenika, rozciąganie itd. a nie bierze się za techniki
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź