SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening ale w domu?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Część mam 17 lat 185cm 75 kg wagi ćwicze na siłowni dość intensywnie jednak problem nie leży w tym otóż chce ćwiczyć sztuki walki jednak jest pewien problem w okolicy nie ma żadngo klubu oprócz judo chciałbym kupić worek i nawalać w nigo także robić dużo pompek i biegać czy takie coś pomoże mi przetrwać na ulicy? i czy judo było by dobre jeżeli chodzi o ulice?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
dzięki bardzo mobi89 tak właśnie jest w dzisiejszych czasach dostaje sie za NIC P.S kozaczyć nie będe bo jestem za słaby wagowo i fizycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1248
Sztuki walki to jest coś więcej niż tylko chęć przetrwania na ulicy.

Myślę, że Ty nie chesz ćwiczyć dla idei, tylko po to, żeby kozaczyć. A to nie jest dobre podejście. Bo na "ulicy" nie dostaje się za nic.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
było już pełno takich postów ktoś chyba już kiedyś groził banami za podone ale nie wiem czy dobrze kojażę

a tak swoją drogą żeby przetrwać na ciężkiej ulicy najlepiej ćwiczyć....oglądanie filmów kung fu w telewizji ie wyłażąc z domu po zmierzchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Szympans w jakim kraju Ty żyjesz?? W Polsce to właśnie za nic sie dostaje po pysku. I po co ma trenować SW? Dla zabawy?? Dla zabawy to lepiej sobie w kosza pograć, przynajmniej jest mniejsze ryzyko kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukas jak sie jest lamerem to normalne
u nas na sekcji sa tez wieczorem treningi dla old boyow oni to nie robia dla samoobrony tylko dla samego ruchu samej sztuki walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1248
lepiej już by było trenować bieganie, bo "gdzie chłopa kupa i Herkules dupa"

a poza tym, nie wiem, jak Wy dostajecie w ryja za nic, bo mnie nigdy jeszcze nikt nie zaczepił...
no może raz, ale potem załował...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
lepiej bieganie szybciej spier..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8541
Szympans to masz fuksa, ja wymiarami jestem jak twoj brat (mniejsza waga o 10 i biceps o kilka) a zaczepiano mnie wiele razy - pojedynczy gosc sie nie zdazyl, raczej zawsze grupki jakies i badz pewien ze za nic no chyba ze u nas w Kraku tylko tak jest (w sumieto mnie zaczepiali i nad morzem i w górach wiec wszedzie raczej tak jest).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1248
Moim zdaniem tu nie chodzi specjalnie o wymiary. Można być wielkim i być zaczepianym, a także facetem średniego wzrostu, budowy i wzbudzać respekt.

Ja nie miałem jak na razie większych problemów z zaczepianiem. Chociaż do wielkich nie należę.

Raz miałem śmieszną sytuację, kiedy zaczepił mnie na disco kolo mający około 160cm wzrostu. Wkręcił sobie, że niby dziewczynę mu zabrałem.
Podchodzi do mnie i mniej więcej z wysokości mojego mostka mówi - "Zabiję cię."

Potem wyszedłem na zewnątrz, a on fika. Miałem obie ręce w kieszeniach. On biegnie na mnie, wyciągnęłem tylko prawą rękę, lewa została Chciał zadać cios, ja się odchyliłem lekko do tyłu. W tym momencie jak mu przywaliłem, to 5 minut go cucili, a ja się wystraszyłem, że już nie wstanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8541
tak patrzac to w twoim wieku tez nie przypominam sobie zbyt wiele zaczepek, rzadziej sie lazilo po roznych podejrzanych miejsach. zreszta za 10 lat pewnie konto zaczepek ci wzrosnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Szympans Ty do wielkich nie należysz?? 192 cm i 98 kg to mało? To kto Twoim zdaniem jest wielki??
To co ja mam powiedzieć 178 cm i 77 kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nunchaku

Następny temat

Brewster Vs Krasiniqi

WHEY premium