SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening Colemana :>

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
ogladnolem film z treningiem Ronniego :>
i jedna rzecz mnie zdziwila :>
ze on robi cwiczenia zle technicznie :>
chyba ze mi sie tak zdaje :>
hmm przy robieniu bicepsa na modlitewniku
nie prostowal lokcia do konca...
tak samo przy wyciskaniu na klate hantlami
nie opuszczal do dolu do konca hatnli i tak samo w gore :> kwasil :>
jest tez inna wersja :>jest tak napakowany ze jego muly ograniczaja mu zakres ruchu :>
nie wiem co jest :> ale moze mi ktos to wytlumaczyc ....?


^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
hmm ciekawe co to za film. Ale ja np ogladalem film z treningiem Arnolda. I niestety musze stwierdzic ze to co on robil ze sztanga (wyciskanie z tylu glowy) na stojaco bez pasa w dodatku z niezlym obciazeniem. Kolysal sie na boki i wogole... Mi takie cwiczenie w jego wykonaniu nawet z lekkim obciazeniem zmiazdzylo by kregi itd ) Nie mowiac juz o tym w jaki sposob robil unoszenie hantli przed siebie na naramienne.. Tak niemilosiernie machal swoim cialem ze wygladalo to raczej dziwnie... Jak to wytlumaczyc? Moze pieprzyl to jak to robi przed kamera oby tylko za***iscie to wygladalo tzn. Ze nawet duzymi ciezarami macha jak puchem :)

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4998
Wierzcie mi ze na wszystkie elementy z jakich sklada sie kultyrystyka(odzywianie,regeneracja,doping,,trening) to wlasnie trening jest najmniej istotny.Trening to szpan.Jesli dba sie o reszte w/w elementow wystarczy przyjsc na silownie zmeczyc miesnie i same beda rosly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dobrze że nie prostował rak przy uginaniu na ławeczce Scota. Prawidłowo. Przy wyciskaniu też mozna skrócić zakres ruchu. A Arnold sam pisze że czasami pozwalał sobie na ćwiczenia technicznie niedbałe przy robiebiu masy. To zawodowcy i mogą sobie na to pozwolic. Mnie bardziej smieszy jak w siłowni naładuje sobie jeden pajac 70 kg robiąc ramiona i sztange opuszcza do czubka głowy. Chociaż ostatnio zdębiałem jak kolo robił czyściutko ramiona 120-tką... w serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
hmm kazdy powtarza zeby robic czystko techniczne :>
ja przynajmniej wkladam w trening najwiecej staran :>
czyli wychodzi na to ze tylko zawodowcy moja sobie pozwolic
na wykonywanie cwiczen za zla technika :> tzn mniejszym zakresem ruchu

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak! Według mnie to jedyny słuszny wniosek. Kupujesz K&F?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Ja, szczerze mówiąc (bo po co być nieszczerym:), najlepsze wyniki (obwodowe, siłowe, masowe) osiągałem wówczas, gdy trenowałem dużymi ciężarami z baaardzokiepską techniką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może to dlatego że nie możliwe jest utrzymanie dobrej techniki przydużych ciężarach - a to właśnie takie duże ciężary potrzebne są aby mięśnie rosły

a swoją drogą to czytałem na kulturystyce.pl że największa stymulacja mięśni następuje przy stosowaniu obciążenia ok. 60 - 65 % 1MP , a przy jego zmniejszeniu lub zwiększeniu zmniejsza stymulacja mięśni , z czego wynika że obciążenie ok. 50 % 1MP i mniej , idzie na wytrzymałość a ok. 70 - 75 % i więcej , wpływa na siłę .

co wy na to

szacuneczek dla wszystkich co przy klawiszach ... LOGAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze,bzdura jest ze trening to szpan i jest najmniej waznym elementem calej tej kulturystycznej ukladanki.Nie ma czegos takiego jak najmniej i najbardziej wazny element.Wszystkie sa wazne i niezbedne jezeli mysli sie powaznie o przyrostach.A po drugie,widzialem treningi Raya,Yatesa,Colemana,caly Iron Pumping,trening Nassera,Dilleta i wielu innych i nasuwa mi sie jeden wniosek:technike to oni maja do dupy!Serio,tak to wyglada na tych filmach.Jednak byc moze oni sa na takim stopniu rozwoju,ze wiedza jak trenowac i nam sie tylko wydaje ze oni oszukuja,a tak na prawde to muly dostaja niezle baty.Z reszta kto smie kwestionowac ich wyniki?Pozdrowka...

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
"Nie ma czegos takiego jak najmniej i najbardziej wazny element" mylisz sie
Tak jak mówił Debus trening jest na końcu tej układanki a na początku regeneracja i dieta!!!!


Przykład a no właśnie ci mistrzowie Arnold Yates i inni ich trening jak sami mowicie jest do dupy technicznie a mimo to to oni sa mistrzami!! Dlaczego?- bo maja super ułożoną diete,przyjmuja najlepsze prepaty czy to odzywkowe czy saa
oraz maja sztab lekarzy wokół siebie którzy im podpowiadaja jak jeszcze lepiej sie regenerowac i odzywiac.A trening to sprawa końcowa!


Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze - wcale nie jest powiedziane, ze faktycznie tak trenuja.. jak by mnie zaczal ktos filmowac, tez bym zaczal uzywac maksymalnych ciezarow i z pewnoscia technika by na tym ucierpiala..

Po za tym - oszukiwac tez trzeba umiec - poczatkujacy z pewnoscia nie moze sobie na to pozwolic.

A co do ich techniki - nie widzialem tych filmow - nic nie potrafie wiec o tym powiedziec.

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie tluszczu

Następny temat

2 cm

WHEY premium