SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening+klata

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
Mam pytanie co do klatki piersowej. Otoz mam slabo ja rozwinieta i jestem zdeterminowany do jak naczestszego robienia jej. Mam pytanie ile razy w tygodniu mozna robic klatke zeby nie przemeczyc ? Poprostu jak np powiedzie ze 3 to mojego 5 dniowego planu treningowego dam na 3 dni dodatkowo klate. :]

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3344
Z_POLSKI

Moja końcowa cześć wypowiedzi nie tyczyła się Ciebie tylko autora, to jego wątek i to jemu staramy się pomóc, więc chyba mnie nie zrozumiałeś.
Skoro tak twierdzisz to poczytaj jeszcze trochę, bo widocznie jednak za mało jeszcze wiesz.


Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3344
Zależy od Twojego wytrenowania.

Gdy zaczynasz dopiero przygodę z siłownią możesz bez problemu ćwiczyć ją 3x w tygodniu.

Oczywiście też zależy jak wygląda Twój plan? Bo pisząc 3xtyg miałem na myśli plan FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 355
pamietaj ze miesnie muszą "odpocząc". Jaki masz staż??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
Chodze z miesiac na silownie no i robilem raz w tygodniu tylko klatke. Nie FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3344
Skoro tak to zacznij robić FBW.

Jest dla Ciebie wręcz wskazane.


Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9261
lepiej ćwiczyć wszystkie grupy raz w tygodniu niż (bezsensownie) katować klatkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
rafalm

Co ty piszesz?? Byla podana propozycja FBW a Ty z takim tekstem wyjezdzasz. Nastepnym razem sie zastanow zanim cos napiszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6605
ziomlogos

rafalm odpisal autorowi bezposrednio na jego pierwszy post

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1026
mysle ze klate mozesz robic 2x w tyg bo musi odpoczywac i robic przerwy np cwiczysz w srode i w sobote zeby bylo kilka dni na odpoczynek, regeneracje i wzrost mieśni dokladnie w tej kolejnosci:). miesnie rosna podczas odpoczynku a trening jest tylko bodzcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3344
Z_POLSKI

Następny "genjusz".



Skoro Twój staż wynosi około miesiąc to trening dla Ciebie to FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1026
skad wiesz ze moj staz wynosi miesiac? cwicze od pol roku a duzo czytalem i wiem ze klate robi sie 2x w tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skrócony FBW do oceny !!!!!!

Następny temat

FBW dla slabiaka

Wiecej