SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trener personalny on line, jak często wnosicie opłaty?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8945
Cześć, mam takie pytanie jak w temacie. Wnoszę opłatę, trener przesyła mi plan i dietę do realizacji na tyle, na ile będę uważał, że jeszcze plan działa i coś z niego wyciągam. Czy w takim razie kolejną opłatę wnosicie trenerowi za te 3-4 miesiące, gdy uznacie, że czas na zmianę, czy też niezależnie jak długo korzystacie z danego planu /zakładając że w tym czasie nie potrzebujecie kontaktu z trenerem w żadnej sprawie/, co miesiąc ?
Kolega miał pewien problem, opowiedział mi pewną historię i sam z ciekawości postanowiłem sprawdzić, jak to jest u was, jakie macie doświadczenia ze swoimi trenerami - dietetykami? Gdyby post był w złym dziale, proszę go przenieść do lepszego, ten wydał mi się najbardziej pasujący.

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
To nie temat na dział treningowy, ale to Ty umawiasz się z trenerem na formę współpracy i związane z tym opłaty. Przypuszczam, że częstotliwość opłat zależy od rodzaju współpracy i jej zakresu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8945
hej, to proszę przenieś ten temat do najbardziej pasującego działu, patrzyłem na wszystkie możliwe i jak wspomniałem ten wydał mi się ok.


Zmieniony przez - kuba003 w dniu 2018-05-28 16:19:21

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Dokładnie, pewnie różne mają schematy działania trenerzy, więc dobierz ze swoim trenerem taki, który będzie wam obu pasować

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wykupujesz opiekę i płacisz co miesiąc, moze się okazać że jak wykupisz dietę i będzie np zdawała rezultaty przez 2 miesiące potem bedzie zastuj to osoba prowadząca moze nie podjąć ponownej wspópracy z Toba, trenerowi np co tydzien wysyłasz raporty wiec jak chcesz mu je wysyłać w miesiacu co nie będziesz opłacał prowadzenie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Ale w sumie z opisu kolegi wynika, że on nie tyle korzysta z prowadzenia, co kupuje rozpiski treningową i dietetyczną i sam podejmuje decyzje czy jest ok, czy koryguje. Tak ja to rozumiem.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8945
anubis84
Wykupujesz opiekę i płacisz co miesiąc, moze się okazać że jak wykupisz dietę i będzie np zdawała rezultaty przez 2 miesiące potem bedzie zastuj to osoba prowadząca moze nie podjąć ponownej wspópracy z Toba, trenerowi np co tydzien wysyłasz raporty wiec jak chcesz mu je wysyłać w miesiacu co nie będziesz opłacał prowadzenie.


Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Kolega wykupił plany na miesiąc do realizacji wedle uznania. Nie kupował żadnej opieki, jak to nazwałeś.
Wykupił plan i diety, dostał rozpiski, robi to parę miesięcy i z jakiej racji w takim razie, sądząc po Twoim wpisie, miałby wnosić opłaty w miesiącach, w których nie korzysta kompletnie z porady trenera i się z nim nie kontaktuje? Trener wyraźnie mu powiedział, że plan może stosować 3-4 miesiące lub dopóty, dopóki będzie progres. I tak robi. Moim zdaniem byłby idiotą, gdyby płacił za nic, za puste miesiące, w których kompletnie nie ma kontaktu z trenerem, nic od niego nie chce, ani nic mu nie przekazuje /żadnych wyników, itd/ . Ale może to jest taka specyfika niektórych "trenerów", a jeleni być może nie brakuje.

Napiszcie jak to jest u was, czy płacicie trenerom co miesiąc cały rok, nieważne, że kontaktujecie się tylko co np 4 miesiące i potrzebujecie nowego planu / diety i wtedy takie opłaty są dla mnie zrozumiałe. Rozmawiałem z jednym gościem na siłowni i też miał podobną sytuację, po iluś tam miesiącach poprosił o nowe plany i chciał zrobić wpłatę, a tamten w ogóle mu nie odpisał.

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8945
georgu
Ale w sumie z opisu kolegi wynika, że on nie tyle korzysta z prowadzenia, co kupuje rozpiski treningową i dietetyczną i sam podejmuje decyzje czy jest ok, czy koryguje. Tak ja to rozumiem.


Dokładnie tak jest.

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Trzeba tutaj rozgraniczyć prowadzenie od kupno rozpisek
Kolega trochę niefortunnie zatytułował temat i tyle

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Dlatego mu nie odpisał bo nie chciał go mieć pod sobą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8945
anubis84
Dlatego mu nie odpisał bo nie chciał go mieć pod sobą.


I stąd wielu traktuje tych ludzi jak chamów i pustaków / klata jak u pirata, a jaja jak żołędzie/, bo faktycznie nimi są nie odpisując na maile. Ot nabite w łapie, a w głowie pustka i zero taktu. Zawsze może napisać, że nie chce, ale to na początku, przed 1 wpłatą. Ale skoro podjął się współpracy, to nie ma mowy o odmowie; to jakbyś był właścicielem prywatnego sklepiku i pewnych ludzi nie obsługiwał, bo są blondynami albo mają dredy na głowie. Zaczynam coraz bardziej rozumieć to środowisko, dla mnie niepoważnych ludzi, których, mam na dzieję, szybko zweryfikuje czas i klienci.

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karty Multisport, BeActife itd

Następny temat

Wady postawy- ćwiczenia

WHEY premium