SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tren ace czy tren enan ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
Witam panowie,

porowywal ktos Tren Acetat i Tren Enanthan z Atomica lub z Phoenixa? Ktory lepiej kopie i jaka dlugosc estru ma zaczenie przy trenie (rozumiem ze enanthan ma dluzszy okres poltrwania ale chodzi mi o to w jaki inny sposob sie objawia jego dzialanie jak np enanthan testa powoduje wieksza retencje niz propinat) W ktory z nich celowac raczej przy jazdzie na trennie okolo 8 tyg? Jest sens np kupienia polowy takiego a polowy takiego siuwaxu i bic naprzemiennie np w dni parzyste aceta a w dni nieparzyste enana w dawce 50mg?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
enana nie stosowałem, ale z opinii tych co stosowali można wywnioskować że raczej mniej sajdów i nie są one aż tak odczuwalne
ja osobiście do 6-7 tyg bym bił aceta, jak dłużej enana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
j.w.mi lepiej podchodzi długi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
no wlasnie ja tez nie probowalem jeszcze trenu enana i to rozwazam, zastanawialem sie czy 8 tygodni to nie za krotko, ale z drugiej strony to nie wiem czy chcialbym jechac dluzej na trenie niz 8 tygodni... Z kolei jezeli sidy sa mniej uciazliwe to moze warto sie nad tym zastanowic... a czy jest jakikolwiek sens w kombinacjach enana i acetatu? np ace na kicka, albo na zejscie czy nie dziala to jak z testem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
w teorii wydaje się to mieć sens, swego czasu nawet były środki z kilkoma estrami trenu(np z bd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
moze atomic albo phoenix wypuszcza jeszcze mixa, bo enan tez chyba w miare niedawno zostal wypuszczony? Wtedy moznaby robic dlugie kombinacje z trenem tak jak i z testem - zmiana estru i podbicie dawki - tylko ze chyba sidy jechania np 16-18 tygodni na trenie to musi byc masakra - typu tren ace + test prop na kicka , potem enany, potem mixy i na koniec ace i prop i potem zjazd jeszcze prop z winem zeby nie konczyc trenem hehe:) powera by musialo dawac, tylko ze zdrowiem chyba mozna sie pozegnac:D chyba sprobuje z tym enanem zobaczymy moze pojade nawet troche dluzej niz 8 tygodni jezeli sidy bede mial mniej uciazliwe niz na acetacie i zjade 2-3 tygodnie na ace. Dzieki za info Panowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I bedziesz mial gorsze zejscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
tzn? co masz na mysli? bede mial gorsze zejscie jezeli pojade powiedzmy 7 tyg enana i potem 3 tygodnie ace (oczywiscie dobierajac odpowiednio dawke) niz jezeli pojade tylko 8 tygodni enana? wyjasnij...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zejdz normalnie bez kombinacji skonczyles wbijac trena e zaczynasz wino w dobrej dawce i jaki tam chcesz testosteron, tren sie powoli usuwa z organizmu a za to powoli wkreca sie wino pojedziesz na tym jeszcze z 6 tygodni i to jest optymalne jak zejsc w miare lagodnie z trenu chociaz z trenu nigdy sie nie schodzi lagodnie.Jak skonczysz ace po kilku dniach zlatujesz niemilosiernie nie zdarzysz nawet cos dac na podtrzymanie spadkow bo wierze ze trenem cyklu konczyc nie bedziesz.


Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-12-28 01:26:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
no nie, oczywiscie, mam zamiar z trenu schodzic winkiem z propem wlasnie 6 , a moze nawet 8 tygodni jeszcze (zalezy jak winko w szotach bedzie mnie robilo, bo dotychczas tylko w tabsach przyjmowalem winko). Ok to pojade z trenem e, dzieki za wskazowki:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc- odblok

Następny temat

REVENGE

WHEY premium