SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

treaning:)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 975
Witam wszystkich, chciałbym żebyście Wy ocenili mój plan, treningowy, który sobie ułożyłem aby utrzymać formę. Jakieś pół roku temu miałem wypadek, uszkodzone mam kolano, na razie nóg wiadomo ćwiczyć nie będę. Chodzi mi o krótki plan do oceny;
Poniedziałek:
+Brzuch(Spięcia tułowia leżąc, skręty tułowia z nogami w górze, 50 brzuszków)
Środa:
+Klatka(25klasycznych pompek, 15pompek przy stykających się kciukach, pompki od stawne-do stawne 3serie
+Biceps(podciąganie się na drążku 4x15
+Brzuch(Spięcia tułowia leżąc, skręty tułowia z nogami w górze, 50 brzuszków)
Czwartek:
+Klatka(25klasycznych pompek, 15pompek przy stykających się kciukach, pompki od stawne-do stawne 3serie
+Biceps(podciąganie się na drążku 4x15
+Brzuch(Spięcia tułowia leżąc, skręty tułowia z nogami w górze, 50 brzuszków)
Sobota:
+Klatka(25klasycznych pompek, 15pompek przy stykających się kciukach, pompki od stawne-do stawne 3serie
+Biceps(podciąganie się na drążku 4x15
+Brzuch(Spięcia tułowia leżąc, skręty tułowia z nogami w górze, 50 brzuszków)
Wiem, że tej samej partii nie robi się więcej niż 2 razy w yg, ale to nie są ciężkie treningi, proszę Was o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 975
tzn ja pewnie od ok marca będę chodził bez kil ćwiczę to kolano, pomału staję a nie, a od 222lutego rehabilitacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160340 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234070
mozesz cwiczyc cala gore a tylko 3 partie wybrales?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 975
no, ale przy klatce mocno tricepsy czuje, pleców na razie nie mam na czym, a podał byś mi propozycje na barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
nie masz żadnego sprzetu?
Co dwa dni podciąganie to nie jest najlepszy pomysł

Zmieniony przez - peepeek w dniu 2013-01-15 17:33:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież plecy możesz przy użyciu sztangi i hantli dobrze przećwiczyć

nawet gdy odpadają nogi to masz plecy, barki, bicepsy, tricepsy, klatkę, brzuch...

trochę więcej partii niż wypisałeś

Zmieniony przez - luciaz w dniu 2013-01-15 17:54:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 988
Jeśli chłopak chce dużo brzuch ćwiczyć to niech ćwiczy, ale żeby inne mięśnie nie odstawały, to radze trening domatora, bo i tak zaczynasz :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 988
Oczywiście nogi w nim pomijasz i ćwiczysz reszte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160340 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234070
edytuj posty. i mysle ze masz za male doswiadczenie by doradzac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 988
A źle doradziłem ?? Jeśli wiem ocb. to doradzam, a według mnie to co on napisał to bezsens. Lepiej niech ćwiczy treningiem domatora jak ma ćwiczyć tamtym albo jak poleci w 1 dzień odrazu na siłownie to nie dość że nie będzie wiedział jak ćwiczyć to jeszcze sobie coś zrobi.

Zmieniony przez - Gimbusin w dniu 2013-01-16 11:21:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
niech najpierw odpisze mi na poprzedni post;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 988
Jakby wogóle komus odpisywał... Chyba chłopak zrezygnował zanim zaczął ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Suplementy czy moze jeszcze nie?

WHEY premium