SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trądzik i pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2487

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

85

Wzrost

174

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

111

Obwód uda

65

Obwód talii

75

Staż na siłowni

9 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko 2g tłuszcze 1,5 reszta węgle - zero przy 3800 kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

---------

Opisz swój plan treningowy

split 4 dni w tygodniu

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-------------

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

raczej tycia

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

troche lysy sie robie :D

PPM (podstawowa przemiana materii)

zero 3800 kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 160, mc 200, przysiad 180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
Witam, prosze o ocene cyklu, będzie to mój pierwszy cykl:

1-16 enth 250mg e5d, w środku cyklu daje 2x2500 hcg e3d, po cyklu 10 dni po ostatnim strzale daje 4x2500 hcg e3d i 3 dni po ostatnim hcg wchodze na cloma 50 mg ed

I pytanie - od 13-14 roku zycia walczylem z trądzikiem w wieku 17-19 lat miałem zmasakrowaną twarz wręcz, teraz jest dużo lepiej pryszczy już praktycznie nie ma tylko blizny i przebarwienia i teraz na tym skupiam się z leczeniem jednak mam pytanie - czy w tym wypadku gdy miałem spory trądzik w ogóle warto myśleć o sterydach? Czy jednak jeśli micha jest i bedzie czysta, dawki normalne to raczej nie ma co się za bardzo przejmować? Oczywiście licze sie z tym ze cos moze wyskoczyc ale nie chciałbym powrotu do stanu sprzed kilku lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
Ja Ci powiem z doświadczenia mam 27 lat tradzik od 16 roku życia wszystko już próbowałem tak naprawdę też przed cyklem się obawiałem...nie widziałem nasilenia na cyklu może troszkę plecy ale tylko na początku...zależy od organizmu ale nie jest powiedziane że jak masz problemy z trądzikiem to się nasili od teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
Ciezko tak naprawde odpowiedziec na twoje pytanie .staraj sie trzymac estro w granicach rozsadku a pod reka trzymal bym op izoteku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
dziękuje za rade, tak zrobie :P w razie co trzymam tez miesiąc urlopu w pracy gdyby było wstyd wyjsc na dwor hehe, a mogłbys mi powiedziec czy cykl i odblok ułożone spoko? Jeśli tak, pędze jutro na badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
ogólnie ok , tylko hcg w trakcie cyklu dał bym ze dwa razy 5/6 tydz i ok 10/11 tyg
przed koncem cyklu badanie e2 i prl aby to unormować i wtedy na pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
A jeśli wraz z ostatnim strzałem będę miał unormowane to na drugi dzień mogę wchodzić na hcg czy musze odczekać te 10 dni? Jakie badania wykonać przed cyklem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
skoro enan to z hcg wszedł bym ok 10 dni po ost testo bo po co wcześniej ???
badania
test całkowity
e2
prl
prog
lh
fsh
morfologia

jak jest kaska
panel tarczycowy
panel wątrobowy
cukier
kreatynina
cholesterol z frakcjami


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-12-10 21:29:43

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
I tylko mam jeden problem - mieszkam zagranicą - badania przed cyklem zrobię w Pl, i lece na te 16 tyg w tym czasie co będe na enth - tutaj jedynie badania można zrobić na zlecenie od lekarza więc ciężko byłoby to wykonać - czy w trakcie bycia na enth musze koniecznie robić badania? Oczywiście jak coś mocno niepokojacego sie zacznie robic to pojde do lekarza i bede błagał, pod koniec cyklu wracam na urlop do Polski wiec z badaniami na odbloku problemu nie bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
Upp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
Podbijam, sorki za spam ale to bardzo istotne pytanko dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Niektorzy nigdy sie nie badaja. Rob jak uwazasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1628
Znajomy leci juz ponad rok enan+deca i jeszcze na badaniach nie byl,ale to przyklad skrajnej glupoty.lepiej chociaz na poczatku zrobic bo kazdy reaguje inaczej.ja na pierwszej bombie z propa mialem prolke chyba 4xnorma i estro tez konkret wywalone.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gorączka po testosteronie ! Pytania !

Następny temat

Pierwszy cykl: testosteron propionate.

WHEY premium