SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trójbój vs kulturystyka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7477

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Szukałem w google i nie znalazłem takiego tematu więc postanowiłem założyć.

Wiem, że to dwa różne sporty, ale są powiązane z siłownią.
Jak w temacie co lepsze? W czym łatwiej coś osiągnąć? W którym sporcie jest mniejszy rygor co do diety? Który z nich jest bezpieczniejszy?

Mam nadzieję, że temat się rozwinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
praktycznie odkąd zaczęłam ćwiczyć to robiłam to bardziej pod kątem sylwetki natomiast siła od prawie roku jest priorytetem i w tym czasie zauważyłam poprawę partii,które chciałam poprawiać na cyklach treningowych...ale dieta też podstawa i najważniejsze czysto,a że jestem leniwa i pipka jeśli chodzi o trzymanie efektów to potem robię się mięciutka
no i treningi siłowe typowo pod siłę jakoś lepiej na psychikę wpływają,bo każdy trening to pokonywanie siebie i walka,której dopiero tutaj się nauczyłam

Jeśli chodzi o kobiety to jestem odmieńcem,bo zazwyczaj panny marzą o fajnej smukłej,wysportowanej sylwetce...ja tam wolę sobie pyerdalnąć żelastwem wtedy czuję się spełniona




aaa...ktoś pytał o zdjęcia...zdjęć samych w sobie nie ma,ale mam filmik 2trójboistów i 2różne kategorie






mam nadzieję,że aktorzy nie mają nic przeciwko

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2011-02-10 15:37:28

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2557
Wszędzie musisz zapie*dalać.

Aut vincere, aut mori.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Temat poleci. Co to za pytanie "co lepsze". Jeden woli golonkę po bawarsku drugi deser lodowy...

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Krzychu79 "co lepsze" to tylko jedno pytanie z paru, które zadałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Jak dla mnie lepsza kulturystyka bo lepiej sie wyglada niz ci trojboisci,osiagnac cos jest w jednym i drugim sporcie cieżko bo trzeba za******lac,jesli chodzi o diete to wiekszy rygor jest w kulturystyce a jesli chodzi o bezpieczenstwo to chyba trojboj jest bardziej kontuzjogenny bo wiekszymi cieżarami sie cwiczy.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
W którym sporcie jest mniejszy rygor co do diety
Siła idzie bez rygorystycznej michy.

Bez sensu pytanie tak czy tak. Jedni kochają swoje ciało, a drudzy kochają jak przy przysiadach ciśnienie rozsadza im czaszkę. Pytanie typu blondynka, czy brunetka. Nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-02-08 17:53:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
do jednego i drugiego potrzebna sa predyspozycje jesli chce sie cos osiagnac...takze sprawa indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
W trójboju dieta nie jest specjalnie ważna w kulturystyce to najważniejszy element..Ale prawda jest taka że żeby w jednym i drugim COŚ osiągnąć to potrzebna Ci stały kontrakt z apteką:)Osobiście zdecydowanie wybieram kulturystykę bo masz z niej:
-rewelacyjny wygląd
-troche więcej siły niż przeciętni śmiertelnicy

A z trójboju
-rewelacyjną siłe

Z tym ze to siła totalnie niepraktyczna a profesjonalni trójboiści mają fatalną kondycją, więc nie zdziw się jak trójboista który przysiada 250, po 20 minutach pracy na budowie nie będzie mógł złapać oddechu i nic z jego siły- także w sytuacji jak będzie sie przepychał z 20kg lżejszym zapaśnikiem- tej siły tam nie zobaczymy a się zmęczy w kilka chwil..

Z kulturystami podobnie- ale przynajmniej wyglądasz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
popatrzcie na połączenie kulturysty z trójboistą
np. Columbu czy White

jak sie chce i ma predyspozycje to można to i tam zabłysnąc:}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ignatus Z tą apteką to prawda chyba, że się ćwiczy dla siebie, ale to już odbiegnięcie od tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
chudy dawno Cie nie było chyba na forum ;p

dokładnie tak jak Ignatus napisał, mam takie samo zdanie ;) kulturystyka jest cool
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to za muza? bodybuilding motivation 2010

Następny temat

kilka glupich pytan od zielonego

WHEY premium