SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tluszcz przy sutkach?!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50


Witam Serdecznie, chciałbym zlikwidować tłuszcz w okolicach sutków.
Czy to co widać na zdjęciu, jest ginekomastią czy może lipomastią?
(nie brałem sterydów)
Pomóżcie w doborze ćwiczeń i planu aby poprawić moją sylwetkę - likwidując przede wszystkim tłuszcz w okolicy sutków. Sugestię dotyczące diety również się nie obrażę.

Wcześniej założyłem, temat ale Pan admin zamiast go przenieść np. tutaj po prostu go wywalił. Mam nadzieje, że tu jest okej Panie Administratorze

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 74,5

Wzrost: 168

Obwód klatki: 106

Obwód ramienia: 38,5

Obwód talii: 83

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 16%

Aktywność w ciągu dnia: praca raczej nie wymagająca dużego ruchu, ale generalnie aktywny tryb życia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia, nawet 6-7 razy w tyg., biegałem wcześniej, ale od jakiegoś czasu zaniedbałem ten proceder

Odżywianie: staram się trzymać dietę nisko węglowodanową, a raczej wysokobiałkową i jest czas kiedy przestrzeganie udaje mi się, i kiedy jest nieco gorzej

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: raczej nie ma, alergia raczej nie na jedzenie

Stan zdrowia: wszystko ok, ostatnio coś bolą mnie lędźwie po ciągach, ale to chyba dlatego, że miałem 1,5 miesiąca przerwy i nieco przesadziłem na treningu

Preferowane formy aktywności fizycznej: każdego dnia około 2-3h :)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: 2 opakowania thermal pro, wszyscy twierdzą, że zjechałem po nich z wagi, dla mnie to jednak mało, nie ma w dalszym ciągu kratki na brzuchu a pod sutkami jest tłuszcz :/

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: jak najbardziej tak, kupiłem sobie thyrotherm

Stosowane wcześniej diety: hmmmm... staram sie nie jeść fast foodów, jem ciemne pieczywo pełnoziarniste zamiast białego, pije 2 razy dziennie białko, staram się gotować 100-150g piersi, z rana jakieś płatki lub jajecznica, ogólnie lekki chaos ale nie objadam się, choć w tej kwestii przydałby mi się jakiś konkretny plan :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Witam!
IMO powinieneś zacząć od ułożenia porządnej diety.Bo jak sam piszesz w tej kwestii jest trochę "chaos" :)
Co do treningu to polecam bieganie.Zobaczysz , że na efekty nie trzeba będzie długo czekać.. ;)

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1269
miałem problem podobny (tluszczu nie eliminuje sie miejscowo tylko po całosci)
dieta redukcyjna, trening silowy fwb i hiit
i dośc szybko zazegnałem problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Jak możesz wyczuć pod sutkiem guzek/stwardnienie na dodatek bolące to ginekomastia jednak to raczej tłuszcz...Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest wizyta u lekarza...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dieta do oceny. 85 kg

Wiecej