SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tluszcz a alkohol

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 602
Jak wiadomo czeste picie alkoholu a zwlaszcza piwa przyczynia sie do powstania tzw. miesnia piwnego,jednakze po odstawieniu alkoholu czy zachodza w organizmie jakies zmiany,tzn.czy tracimy wtedy tluszcz lub organizm lepiej spala tkanke tluszczowa >????

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 88

Wzrost: 167

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 100

Obwód uda: 65

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 30

Aktywność w ciągu dnia: zadka

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: zaden

Odżywianie: w miare dieta

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie 3 razy w tyg

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: zadne

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Każda toksyna dostarczana do naszego organizmu wpływa na jego funkcjonowanie i jego zdrowie, to z kolei przekłada się również na możliwości organizmu co do kształtowania sylwetki. Niezmiernie istotne będą ilości danej toksyny. Nie da się więc określić, jak alkohol w ogólnej perspektywie wpłynie na naszą sylwetkę i zdrowie. Zbyt wiele zależnych jest za to odpowiedzialnych:

- ogół diety,
- treningi i aktywność,
- ilość i częstość spożywania alkoholu,
- ilość innych przekąsek, używek, toksyn,
- regeneracja.

Przestrzeganie zasady, że im mniej i rzadziej spożywamy alkohol, tym lepiej, ale okazyjnie nie zaszkodzi, ponieważ wszystko jest dla ludzi, wydaje się w tym przypadku rozsądnym rozwiązaniem. Nie jesteś raczej osobą, która za miesiąc ma zawody kulturystyczne, aby tak restrykcyjnie unikać np. alkoholu. Warto przestrzegać zasady, że wszystko, ale z głową. Oczywiście przy założeniu, że podstawy są dopięte. Jeżeli nie będą, to efektów kształtowania sylwetki i tak nie zaobserwujesz.

Dlatego te sugeruję zapoznać się z podstawami diety, aby była ona dopięta na maksimum, a wtedy okazyjne wyjście ze znajomymi na imprezę i spożycie alkoholu nie zaszkodzi: https://potreningu.pl/articles/1300/dieta-prawidlowo-zbilansowana.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Samo piwo w sobie zawiera tylko puste kalorie. Najczęsciej tyjemy nie od samego piwa, ale od jedzenia bo przy piwie często chce nam się jeść. Z drugiej strony jednak piwo zawiera duże ilości kalorii. Ja po odstawieniu piwa zgubiłem brzuch znacznie bez żadnych ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
nie oszukujmy się. Butelka piwa to jakieś 250kcal a na jednym zwykle się nie kończy Raz na jakiś czas owszem, ale to wcale nie oznacza zmasowanego chłeptania w weekend.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 602
a po jakim czasie znacznie zgubiles brzuch bo ja juz nie pije 3 tydzien i mozna powiedziec ze gubie troche brzucha, do tego cwicze na silowni 3 razy w tygodniu, zazywam kreatyna i mozna powiedziec ze czuje sie coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Po około miesiącu przestałem być "wzdęty". Nie znaczy to oczywiście, że piwo odstawiłem całkiem. Ale teraz jeśli piję to może raz na tydzień jedno piwko.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2650
250 kcal to wg was bardzo duzo? Z reszta moze faktycznie... Lubie sobie walnac wieczorkiem powko czy 2. Robilam to kiedys co kilka dni, ale kolacji wtedy nie jadlam juz. Obecnie jestem ciezsza o jakies 8kg (ale tez w tym czasie rzucilam palenie). A jak sprawa wyglada z winem polwytrawnym? 2 lampki na wieczor sa objetosciowo o wiele mniejsze od kufla piwa ale co z kaloriami? Francuzi pija wino czesto a naleza do najszczuplejszych w Europie.

Zmieniony przez - Kaczka360 w dniu 2008-03-27 11:03:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Ja pije wino codziennie:P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
kieliszek wytrawnego czerwonego wina może być. To dobry antyoksydant https://www.sfd.pl/Alkohol_a_zdrowie-t229881.html
A tu tabele: https://www.sfd.pl/ALKOCHOL_-_tabele_kalorii-t229721.html 

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
Kiedyś czytałem, że dowiedziono naukowo o tym, iż ludzie, którzy piją alkohol są mniej otyli niż tyle samo jedzący ludzie, którzy alkoholu nie piją wcale. Wyjątkiem jest jedynie piwo, które powiększa nam samarę ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Ja też często się zastanawiam jak to jest z tym winem...Lampka czerwonego wytrawnego wina to u mnie norma, po prostu lubię i nie chce z tego rezygnować,mimo że jestem niby na redukcji Może dlatego nie mam żadnych efektów? Z drugiej jednak strony kiedyś robiłam taki eksperyment i 3 miesiące nie piłam tego wina w ogóle. No i przytyłam To pić czy nie pić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Ja piję codziennie i chudnę;) Więc to wina wina nie może być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy taka dieta bedzie dobra ?

Następny temat

Gdzie kupić Thermala Pro ?

WHEY premium