SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tluszcz....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...hmm -kupilem kreatyne,glutamine,aminokwasy wszystko ULTIMATA NUTRITION i cwicze juz na tym z 2 tygodni i jestem zadowolony ale mam troszke nadwagi i chce oczyscic miesnie z tluszczu a szczegolnie brzuch-co zrobic-czy skonczyc kuracje i kupic l-karnityne czy co? pomozcie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
L-karnityna raczej nie ma zbyt dużych efektów , lepiej po treningu rób trochę aerobów , a jak skończysz cykl jedz dużo mniej węglowodanów ( ale białka nie ograniczaj żeby nie tracić mięsni ) , jak już chcesz wspomagać to przed 30 minut przed treningiem : mocna kawa + 1tab aspiryny + 2tab tussipectu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej nie na 30 ale na ok 60 min przed treningiem, takie małe sprostowanie

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma to jak ECA ))

"Life is brutal and sometimes kopen w dupen"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszy sposób to dobra dieta np. ketagoniczna + 20 minut aerobów po każdym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE RADŻCIE MU ŁĄCZENIA KOFEINY Z KREATYNĄ - JAK JUŻ CHŁOPAK WŁADOWAŁ KASĘ W KREATYNE TO NIECH TO JAKOŚ WYKOŻYSTA!
AEROBY, ZMNIEJSZ WĘGLOWODANY, STOSUJ DOBRZE ZBILANSOWANĄ DIETĘ. JA OSOBIŚCIE W TAKIJEJ SYTUACJI DOŁĄCZYŁ BYM DO TEGO JKIEŚ BIEGANIE O PORANKU (WKOŃCU SĄ WAKACJE -RUCH I ZDROWIE!) I MOŻE JAKIEŚ TRENINGI Z WORKIEM BOKSERSKIM. MÓJ KUMPEL TAK ROBI - I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE MA CHŁOPAK I ŻEŹBĘ I MASĘ, O SILE JUŻ NIE WSPOMNĘ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
ja slyszalem ze dobrze jest zrobic aeorby na czczo, do tego dieta wysokobialkowa ze zmniejszona iloscia wegla i bedzie git. No jeszcze jest ECA , jak masz kase i cisnienie w normie to tez mozna.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co to jest ECA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
ephedrine coffeine aspirine, zestaw tych 3 substancji dobrze pali tluszcz, szukaj w archiwum

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekt termogeniczny lepszy niz po Xenadrine!

Następny temat

Ile należy brać tabletek dziennie aby dało jakies efekty w odchudzaniu

WHEY premium