SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tlusty tylek, reszta ciala szczupla

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85
witam ,mam 30 latek i wielki ,tlusty tylek, reszta ciala mam szczuple, kostka na brzuchu prazkowane barki itp a sam tylek tlusty i uda troche mniej,ale najgorszy tylek,,nawet celulitis mam,mimo ze jem juz teraz tylko ok 1500 kcal dziennie,glownie samo bialko, i robie 2 godz aerobiku na steperzre dziennie,jestem zalamana,!!co zrobic? mam troche za szerokie biodra no ale glownie ten tluszcz na tylku,naprawde tylko tam,taka dysproporcja, czy jedyna rada to liposukcja?? czy nawet wtedy tluszcz moze powrocic??walcze z tym od 15 lat !!pomozcie!!!ostatnia deska ratunku, i czy to wina estrogenow ze na tylku mi sie tluszcz gromadzi tylko i to az tyle?? tylko nie prozcie mnie o fotki!
iakie spalacze możecie polecić konkretnie może cos z antyestroenami? wkoncu kulturystki dzieki tym srodkom maia prazki na tylku!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
chyba był ostry piątkowy wieczór i do przykładowego menu zapomniała dopisać kilka porządnych drinków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tak lekko histerycznie to brzmi raczej trudno uwierzyć, że z przodu kostka na brzuchu, a z tyłu tłuszcz wisi. Wrzuć ankietę, pokaż jak jesz - jako zrzut z dziennika potreningu. Bo tak to trudno powiedziec czy 1500 kcal, to wystarczająca ilośc. Natomiast 2 godziny stepera dziennie, to zabójstwo dla metabolizmu i kolan. No i mimo wszystko jest różnica, czy latek 30 czy 36
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez zdjęć się nie obejdzie niestety. Btw - kulturystki mają prążki, ale nie cały rok, tylko może z tydzień w szczycie sezonu. Tego typu środki to nie jest metoda na TRWAŁĄ zmianę sylwetki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85
nie iem nabialu mleczneo ani lutenu
np. dzienne menu przykladowe
ok 1500kcal
1- 3 całe jaja surówka z warzyw bez sosu Garsc miGdaalow i łycha oliwy
anannas
2 ryba np.3 jaja losos z piekarnika salatka z warzyw Garsc miGdalow

3 kurczak owoce morza warzywa na parze
dziennie ok 4 litry wody
oGolnie mnoztwo warzyw

zuplementy TZExterme olimpu omea3 wieziolek multuwitamina wit d 10 000 pluz k2 200mc
zdiec nie dam bo kompleky ale uwierzcie na zlowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To wynik dysleksji, czy braku szacunku dla użytkowników?

Takie chaotyczne, niechlujnie napisane posty naprawdę żle się czyta.

Jak podasz dane wymagane regulaminem, to prawdopodobnie otrzymasz darmową merytoryczną pomoc, jeśli Ci się nie chce, to nikt z kuli nie wywróży, czy problem jest rzeczywisty, czy wyimaginowany.

Stawiam na to drugie.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85
nie to wynik zalanei klawiatury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85
nie to wynik zalnei klawiatury
ni czepiai zie iutro kupie nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85
otpowiatac mnie tu kuzwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 241156
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No to sie nazywa poczucie humoru :)


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 14/09/2016 11:28:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
mariola1423
otpowiatac mnie tu kuzwa


Jej.. przepraszam z góry za wszystkich, że jeszcze posłusznie nie odpowiedzieliśmy...

Mniej histerii, poproszę wypełnioną ankietę i zdjęcia i zobaczymy co się da podpowiedzieć.
Jak wyżej dziewczyny pisały - aeroby w takiej ilości to zabójstwo dla sylwetki i nie tylko. Reszta będzie już wynikała z wypełnionej ankiety. Tylko proszę czytelnie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I co dalej z tą redukcją? Rozkład makro

Następny temat

Schudłam, ale wyglądam fatalnie … co zrobić?

Wiecej