SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

therma pro ma huang

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc wlasnie zamowilem opakowanie thermy pro ma huang.Czy ktos to juz stosowal jak to brac zeby jak najwiecej schudnąć?????i czy therma ma huang jest mocniejsza ,lepsza od thermy sida cardifolia????pozdrowka

MEGA KOZAKY Z JASTRZĘBSKIEJ PAKY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
" czy therma ma huang jest mocniejsza ,lepsza od thermy sida cardifolia"

Zapraszam do tematu Therma Pro w tym dziale. (taki wielki z ponad 2000 odpowiedzi ehe)
Tam to dokładnie wyjaśniłem

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-02-18 10:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 696
na której stronie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
czytaj 5 ostatnich

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kain napisz mi prosze co dozucic do starej thermy zeby jak najwiecej schudnac!!!musze do lata schudnac min 20 kg!!!wiem to wch.. ale mysle ze przy dobrym treningu i jakims wspomaganiu :)dam rade!!!jak myslisz ile moge schudnac po jednym opakowaniu tej thermy????? pozdrovka

MEGA KOZAKY Z JASTRZĘBSKIEJ PAKY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszce jedno pytanko ile mam brac tej thermy dzienie ????myslalem zeby brac po 2 tabletki ???jak myslicie duzo czy za malo ??????

MEGA KOZAKY Z JASTRZĘBSKIEJ PAKY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Ktos kiedys napisał ze przez 4 miechy schudł 27 kg na thermie , tylko nie pamietam gdzie to było , ale chyba gdzies w tym poscie o thermie co ma ponad 2000 odp.
Ciekawe jak wyglada skóra jak tyle sadła sie zrzuci w krótkim czasie

...przyjechałem tu na bounce, nie na wczasy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uuu to za***iscie tyle akurat bym chcial schudnac)

MEGA KOZAKY Z JASTRZĘBSKIEJ PAKY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Wiec nie czekaj i zabieraj sie do czytania, bo wiedza to podstawa. Za nim zaczniesz lykac TP wez wszsytkie za i przeciw, bo to bardzo mocny, a zarazem niebezpieczny srodek!

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
MaRt - sluchaj.. ja zrzucilem ponad 10Kg praktycznie od siedzenia na dupsku bo zapodalem sobie therme w swieta (0 aerobow, silownia jakos tak mi odpadala bylem chyba ze 3razy, i duzo wp*****lalem bo swieta , tyle ze duzo lazilem bo jak sie rodzina wbijala do mnie to trza bylo uciekac z domu) therma mi troche metabolizm przybutowala tak ze masa(tluszczowa) spada mi do dzis mimo ze praktycznie nie bardzo przestrzegam diety (dobra nasza) i tyle wiec... duzo aerobow, systematycznie silownia, dietka(jej u3manie na thermie to pestka ) i bedziesz "szczuply zabijaka"

I'm gonna try, I'm gonna die

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to spox no ja zamierzam biegac codzienie i atakowac brzuchy w domu !!!!mysle ze dam radya mam jeszce prosbe bo do tej thermy ma huang kupilem jeszce tyrosin z hi teca z power guarana z hi teca !!! jak mam to wszystko dawkowac??? ja myslalem zeby thermy jesc codzienie po 2 kaps , tyrosiny 12-16 tab dziennie , power guarany od 2-4 dziennie!!!co o tym sadzicie?????

MEGA KOZAKY Z JASTRZĘBSKIEJ PAKY
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne CARBO

Następny temat

3 latka mineły i co dalej !!!! doradzcie !!!!

Wiecej