SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

therma

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam problem,chciałam kupić l-karnitynę ale już dosyć przeczytałam,wiem że nie warto.Piszecie o therma pro.
czy dziewczynie przy wadze 58kg na 171 wz to nie zaszkodzi? jeśli nie to jak dawkować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po to właśnie jest forum, żeby pytać. Każdy zna się na czymś innym. A forumowicze mają dużo cierpliwości (sam tego doświadczyłem). Pytaj więc dalej.
Pozdrowienia.

"Nie wolno się bać. Strach zabija duszę... Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie... Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." Diuna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3569
po poierwsze powiedz czemu chcesz stosowac srodki do spalania tluszczu. waga 58kg na 171cm to raczej norma. therma jest silnym srodkiem, ktory powoduje wzrost temperatury ciala, a przez to spalanie tluszczu. moim zdaniem nie musisz i moze nawet nie powinnas stosowac thermy, poniewaz jest to naprawde silny srodek i moze prowadzic do powaznych skutkow ubocznych. nie zrozum mnie zle, nie mam zamiaru cie straszyc, bo np. ja biore tjerme i u mnie jest wszystko wporzadku, ale nie wiem jak zachowalby sie slabszy organizm kobiety na ten srodek. moim zdaniem wystarczy traning, aeroby [duzo biegania] no i oczywiscie dobra dieta, a napewno beda efekty.
pozdrawiam
Falkon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o brzuszek ...mięśnie ważą więcej niż tłuszcz.u mnie chcę zlikwidować tłuszcz.Mięśnie na brzuchu są ,ale pod tłuszczem!Był czas że ćwiczyłam 100-200 "brzuszków" dziennie przez pól roku (jedna seria)+inne ćw. z hantelkami taką miałam forme ,ale widocznego efektu nie było,a o to chodzi.
Zainteresowałam sie odżywianiem,zginęło 5 kilo ,gdy inaczej jadłam,ale nie z brzucha.Ktoś pisał o "flakach",

nie mam tego problemu.Tylko ten tłuszcz!!!!!
Mój brat jest kulturystą,więc wiem coś o tym.Waga sama w sobie nie jest wyznacznikiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam, czy chcesz miec tzw. tarke na brzuchu? Therma nie wystarczy i nie jest zlotym srodkiem na rzezbe. By uzyskac tzw. rzezbe miesni, trzeba stosowac nieraz drakonska diete i odpowiedni trening (aeroby). Kobietom bardzo trudno jest uzyskac ostry zarys miesni, ze wzgledu na naturalna sklonnosc do odkladania tluszczu (zwiekszona podaz estrogenow). Nie wiem, jak ostra rzezbe chcesz uzyskac w okolicach talii, ale bedzie to wymagalo mnostwa wyrzeczen... Czy naprawde ostro zarysowane miesnie wygladaja tak ladnie u kobiet?

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jak powiedział Maku dobry brzuch to głównie dieta + aeroby. A jeśli nawet zrobisz 1000 brzuszków, nie spali to tłuszczu na brzuchu, a jedynie może spowodować pogrubienie mięśni w tym miejscu. Oczywiście optycznie mogą być bardziej widoczne, ale nie zmieni to faktu, że tłuszczu ile było tyle będzie. Nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu.
A swoją drogą mam ciekawą obserwację jeśli chodzi o termogeniki. Zauważyłem, że jeśli chodzi o pobudzenie, to najczęściej kobiety potrzebują większych dawek niż mężczyźni. Ja ważę 120 kg, jestem kawoszem, a nosi mnie już po 1 kaps thermy. Natomiast nierzadko spotykam dziewczyny które biorą 3-4 kaps. bo przy mniejszej ilości nic nie czują. Czy też to zaobserwowaliście?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byc moze wynika to z faktu, iz kobiety maja z reguly niskie cisnienie krwi. Ostatnio trafila mi sie osobka, ktora miala cisnienie 80/60! i musze przyznac, ze jest to osoba bardzo zywa, pelna werwy i zapalu do treningow (jest instruktorka aerobiku). Kiedy wziela dwie kapsulki Thermy, nie odczula nic szczegolnego! Nie wiem, ale ja po 1 kaspulce Thermy, chodze tak nabuzowany, ze nawet po solidnym treningu, jeszcze dlugo nie moge usnac (moje cisnienie spoczynkowe to 130/70).

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Osobiscie czestujac kolezanki thermo stwierdzam ze dawka 2-3 caps "wywala je w kosmos". Na mnie dziala b.dobrze jedna kaps.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1875
Witam!
Ja rowniez zdecydowalam sie na therme,zakupilam ja w internecie i musze przyznac ze zaskoczyla mnie szybkosc tej uslugi!Czytalam wypowiedzi na forum o czekaniu tygodnia ,dwuch a nawet dluzej natomiast ja dostalam swoja paczuszke po 5dniach.Tak wiec dzisiaj zaczyna sie moja kuracja z therma.Za pare tyg napisze wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SONBATY
DZIĘKUJĘ
O TAKĄ ODPOWIEDŻ MI CHODZIŁO,OD RAZU MI SIE WSZYSTKO ROZJAŚNIŁO (MNIEJWIĘCEJ)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cholerkA WSZYSCY TUTAJ PISZĄ O TEJ THERMA PRO ALE JAK JĄ ZDOBYC????????? chodzę na siłownie codziennie a nie chudnę szlag mnie trafia bo waże 85 kilo prezy wzroscie 168 to zdecydowanie za dużo:(...proszę poradzcie jak zdobyć thermę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cherryblue po wakacjach bedzie do nabycia u Cybera na http://www.kulturystyka.tv/ w polsce ten srodek jest zakazany wiec nie mozna go kupic oficjalnie ale wiem ze w warszawie sa miejsca gdzie mozna ja nabyc. Zajrzyj do działu suplementacja i przeczytaj post "therma pro" tam jest chyba wszystko co tylko mozna chciec wiedziec o tym suplemencie.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO DAJE KOPA PRZED TRENINGIEM

Następny temat

GUARANA

WHEY premium