SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testy do wojska - jak ułożyć sensowny plan?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Witajcie. Interesuje mnie trening ogólnorozwojowy, dość szerokiej sprawności fizycznej ponieważ po ukończeniu studiów wybieram się do wojska, jak pogodzić ze sobą bieganie, basen i treningi siłowy i ew crossfit?

Moim celem jest przede wszystkim bycie w formie(dobre wyniki w konkurencjach pod testy sprawnosciowe do wojska tj 3km, 10x10, brzuszki i drążek), a potem cała reszta sprawności i ogólnej tężyzny.

Wiek:21
Wzrost: 178
waga: 70
aktywność w ciągu tygodnia:
Pon-pt praca fizyczna w której jestem 8h na nogach - w ciągłym ruchu, coś przenosząc, dźwigając - praca na magazynie gdzie 'składam' zamówienia/towar na palete
Sb-nd - studia, 8-16 ciągle siedząc
dieta: B/W/T - 2g / 4-5g / 1-1.5g

I jak w to wszystko wpleść w/w aktywności?

Wcześniej trenowałem 4x tydzień

wt,czw,sb,nd - bieganie + drążek+poręcze+brzuszki

i zdawało to relacje pod testy, bo wykręcałem
na 3km ~11:30
drążek 15p
10x10 - ~29s
brzuszki +/- 80p

ale zależy mi wszechstronności, wiadomo, że wszystkich srok za ogon nie złapię, ale jakoś może da się to upchać, co proponujecie?

pon - WOD np angie(w których są brzuszki i podciąganie - priorytet) albo FBW 5x5(ale wątpie żebym po siadach mógł pobiec we wtorek)
wt - szybszy bieg 30min
śr - basen
czw - bieg (interwały) + drążęk i poręcze
pt - basen
sb- TNT(obwód z EXTREME_INTENSITY_CIRCUIT_TRAINING) - w którym jest drążek i poręcze
nd - wybieganie


co sądzicie o takim rozkładzie, da rady przy mojej pracy, misce i spaniu 8-9h wyrobić z regeneracją? Czy prędzej czy później się zajadę.
jest sens w ogóle atakowania 'tak wszechstronnie'?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy - Gohan

Następny temat

KONKURS - PRZYSIADY Z TRECKIEM

Wiecej