SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testoviron do deci i wina?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy do cyklu z 2000mg Deci i 1000mg Winstrolu warto dorzucic Testoviron? Tzn chodiz mi o to czy roznica jest warta dodatkowych dziur w dupie??

pozdro.

zostalem stworzony na wzor i podobienstwo - gdy o tym pomysle ogarnia mnie szalenstwo (ACAB)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
wg mnie zawsze warto dodawac testa
test to podstawa
no chyba ze to twoj cykl to ogranicz sie do 2 srodkow...
dawkowanie wiadomo 250mg/tydz przez taki sam okres jak deca


-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
*no chyba ze to twoj pierwszy cykl to ogranicz sie do 2 srodkow...

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w ciagu calego zycia to czwarty cykl, ostani rok temu.

ale czy duze roznice beda z, a bez?

zostalem stworzony na wzor i podobienstwo - gdy o tym pomysle ogarnia mnie szalenstwo (ACAB)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
yup beda duze

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok

Następny temat

CO PO CYKLU???

WHEY premium