SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosterone enanthate pomoc w cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4124

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

91

Wzrost

195

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

114

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

około 3 lata z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3809 kcal białka= 143g węglowodanów = 524g tłuszczu= 127g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

masa bez zalania

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Progesteron zbilem Provironem, ale podobno nie na kazdego dziala. Badania mozesz zrobic, zeby zobaczyc co bijesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 646
Pany mogę z enana przerzucić się na propka ?
Za 3 miesiące walczę w almie i muszę zbić parę kilo, jeżeli tak to ile dni po ostatnim strzale enana wbić propa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mozesz i wtedy konczysz enan i w dzien kolejnej iniekcji kiedy mialaby byc z enana dajesz prop
A co za problem zbijac wage na enanie?test to test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 646
Czyli zmienić miche, treningi na enanie też da radę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 646
A i słyszeliście o sokach z bomb laba, warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
zebzdzik
Czyli zmienić miche, treningi na enanie też da radę ?
tak dokladnie,ja drugi rok z rzedu robilem resukcje na suscie bo caly rok na niej jechalem to nie widzialem potrzeby zmiany i redukcja wyszla tak jak chcialem
Tu pytaj o firmy choc firma malo znana raczej https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać_vol.11-t1066114.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 646
A jeszcze mam pytanko jestem w 9 tyg cyklu, hcg biłem w 6 tyg, kiedy przybic następne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
W 10-tym , 11-tym lub 12-tym tygodniu, musisz sam oszacować kiedy potrzebujesz hcg, nie pozwól jąderkom zbyt mocno się skurczyć
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 646
mam pytanko, chcę skończyć teraz cykl ogólnie siedziałem jakieś 4 msc na enanie 300mg e5d i nie całe 2 miesiące leci prop 100mg e2d, hcg było bite 2 razy w miesiącu po 2500j. Badania zrobić przed odblokiem, w trakcie czy po ? I ile colmidu i hcg kupić do odbloku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 4 paczki hcg, clomidu 30tab, tamox 30 tab
badania przed odblokiem, pod koniec hcg tez możesz zbadać sam testosteron, to zobaczysz czy hcg już wystarczy czy dać jeszcze.
Estradiol i prolaktyna ważne żeby były uregulowane przed wejściem clomidu.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2018-11-06 00:20:21
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Następny temat

refleksje nad boldenonem ...

WHEY premium