SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron propinicum - jak brac ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwicze juz ok. 5-6 lat jak do tej pory nie bralem zadnych sterydow tylko dobra dieta, suplementacja. Na pierwszy cykl chcialbym wziasc 20ml testosteronu propinicum (mam na stanie) w zwiazku z powyzzszym prosilbym o rozpisanie mi tego srodka, oslonki itp.
Posiadam 20ml test. propin. 15tab. clomidu, mam juz kreatynke prolaba i HMB olimpa, pdczas cyklu widomo dieta jak zawsze z wysoka iloscia bialka.Wiem ze wiekszosc osob na forum polecac mi bedzie dece ale niestety niemam skad zalatwic orginalu w zwiazku z czym prosze tylko o rozpisanie mi 20ml testosteronu propinicum.
Z gory wielkie dzieki za odpowidzi i oczywiscie za pomoc beda SOGI
Pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15065
zwykle samego propioncjum sie nie oplaca brac.Napisz jakie ma stezenie ten propionat???w 1ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz jeszcze jaki jest to propionat, bo testosteron w takiej postaci występuje w ampułkach 1ml x25mg, x50mg i x100mg. Ogólnie tak jak powiedział poprzednik - propionicum sam rzadko jest stosowany, jednakże umiejętne zażywanie z dobrą dietą, treningiem, suplementacją itd. może dać dobre przyrosty siły i niezbyt dużą, ale dobrą jakościowo masę. Co do odbloków, to Clomid byłby wskazany, ale więcej będzie można powiedzieć dopiero, jak podasz dokładniejsze info na temat tego teścia.
Pozdrawiam.

Fly, towards the light, like all the Moths in the Night...
Fly like it would be Your last Flight...
[CRYHAVOC]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiatam!
Dziekuje z odpowiedzi niestety nie moglem szybko odpisac poniewaz nie siedze za duzo na kompie.
Przejdzmy do sprawy. Otoz posiadam 20ml testosteronu propinicum 25mg/1ml
Pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Według mnie to mało zwłaszcza że nic do tego nie masz,przydałaby się do tego chociaż jakaś meta.

radek
1

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy takiej ilości mógłbyś zrobić sobie cykl 2amp. co 3 dni (cykl 30-dniowy) lub 1amp co 2 dni (40-dniowy). Wiadomo, na pierwszy raz nie ma co przesadzać, jednak propionat w takich ilościach nie da jakichś powalających efektów. Niemniej będzie to cykl bezpieczny, a w połączeniu z odpowiednią dietą i treningiem powinien dać efekty w postaci zwiększonej siły i lepszego samopoczucia, większej chęci do treningu. Mogłoby Ci pójść też trochę czystej masy, jednak nie byłoby jej wiele. Po cyklu Clomid 3-4 dni po ostatnim strzale (Propionicum ma krótki okres półtrwania w organizmie, więc po tym czasie poziom teścia gwałtownie spada).
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.

Fly, towards the light, like all the Moths in the Night...
Fly like it would be Your last Flight...
[CRYHAVOC]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Po dluzszej przerwie odpowiadam
Po pierwsze Agony sog za podpowiedzi.
Po drugie jeszcze nie zabralem sie za ten cykl, poniewaz po waszych odpowiedziach uznalem ze lepiej bedzie polaczyc z innym sterydem.
W zwiazku z tym, ze trudno mi jest dostac steryd z "pewnego zrodla" tz. podruba (deca) mam do zalatwienia superanabolon spofy. Dodam jeszcze, ze bede to laczyl z teststeronem prop. Znajomy rozpisal mi przykladowy cykl prosze o wasze sugestie:
- superanabolan co 3 dni 1 amp(25mg)
- testosteron dolaczyc tak, aby cykl skanczyc razem z superanabolonem
- clomid 10tab 10dni po ostatnim strzale po jednej na noc (rano)
- kreatyna i hmb na spadki zaczac kiedy clomid
Mam do was kilka pytan:
- jak widzicie ten cykl rozpisany przez znajomego znajomego
- czy to dobre polaczenie test+super
- czy cena 9zl za 1 amp superanabolonu jest dobra ?

Z gory dziekuje za zainteresowanie sie tematem
Pozdrawiam cale forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko odswiezam zeby bylo bardziej widoczne :)
Wszelkie sugestie dodam jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
superek 50 mg najlepiej co 2-3 dni
propio rowniez.

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
A tak nawiasem to skąd wy macie propianat jak już nie produkują go,u nas w aptekach nie ma go juz z pół roku.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam z Wielkiej Rosji :)

Nic co obce ,ludzkie mi nie jest :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trophobolene

Następny temat

Meta-czemu ruski jest gorszy?

WHEY premium