SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

testosteron prolongatum

Wysłana -
Jw i przed cyklem badanie test calk,prolaktyna i estradiol
Dwa ost powtarzasz na poczatku hcg i wklejasz wyniki i pomagamy zbic do widelek przed sermami
Pod koniec hcg badanie testa calkowitego i jesli minimum w normie i prolaktyna i estradiol w normie wchodzisz na sermy
Wysłana -
Ok, dzięki! Do usłyszenia w takim razie,piątka!
Wysłana -
Kolego weź jeszcze do tego coś na wątrobę.
Myślę że Esentiale Forte 3x dziennie po 1 kapsułce do posiłku wystarczy. Ewentualnie po 2 kapsułki.
Wysłana -
Świerzak167
Kolego weź jeszcze do tego coś na wątrobę.
Myślę że Esentiale Forte 3x dziennie po 1 kapsułce do posiłku wystarczy. Ewentualnie po 2 kapsułki.

Nie dopisałem ale mam akurat Esentiale Forte 600mg i po 1 kapsułce dziennie chciałem wrzucić.
Wysłana -
kamilplnk
Jw i przed cyklem badanie test calk,prolaktyna i estradiol
Dwa ost powtarzasz na poczatku hcg i wklejasz wyniki i pomagamy zbic do widelek przed sermami
Pod koniec hcg badanie testa calkowitego i jesli minimum w normie i prolaktyna i estradiol w normie wchodzisz na sermy

Mam jeszcze jedno pytanie.
Koledze na omnadrenie zasypało całe plecy, po cyklu minęło już pół roku i ma już dużo mniej ale wciąż jakieś syfy posiada.
Po teściu mogę się spodziewać podobnego efektu?
Jakieś sposoby na to gdyby w trakcie dopadło to i mnie? Czy dopiero ewentualnie po cyklu można to by było jakoś skutecznie usunąć będzie?
Wysłana -
Omka=tesc
Prolongatum=tesc
Moze byc od wysokiego e2 na przyklad

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-28 12:19:55
Wysłana -
Jakieś sprawdzone leki lub cokolwiek by się tego pozbyć?
Wysłana -
Witam,

Zostały mi ostatnie 2 opakowania długiego teścia i chciałbym zmostkować na krótki.
Możecie podpowiedzieć co i jak ma wyglądać? I czy solo czy do tego trzeba by było coś dołożyć?
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź