SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron enan i ghc jak to brac

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
Siemaneczko, Odrazu mówie że jestem zielony w tych sprawach ;P
Coś mnie wzieło żeby wjechać na 12 - 16 tygodiowy cykl ale potrzebuje nie co pomocy.
Zakupilem : Teścia nena, tamox, 2 anastazole, GHC i inne osłonki na wątrobe itp.

Co do teścia to wiem już że chce go kuć w - poniedzialek;czwartek po 250mg EW - nie wiem ile to dokładnie w ml ale dojde do tego.
pytanie jednak brzmi, kiedy i w jakich dawkach przyjmować to GHC tak żeby zadziałało jak najlepiej. No i jak by ktoś mi mógł coś podpowiedzieć też od razu o tej reszcie moich zakupów. Zaznaczam że kumpel mi to wszystko polecił a on koksi już ładnych pare lat to go posłuchałem, Tylko że nie wiem dokładnie jak to wszystko razem brać, co i kiedy.

1. WIEK: 22
2. WAGA: 86
3. WZROST: 175cm
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata -> przerwa i otyłość -> teraz od roku
6. DIETA: Jem dużo mięcha, ryb, ryżu, warzyw i owoców, nic po za tym. cyfry poniżej mam z apki 'Fitatu' ale nie wiem czy dobrze ona oblicza, wyszło mi że tyle dniowo tego pochłaniam xD
-białko: 211,63
-węglowodany: 340,33
-tłuszcz: 32,79
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: Siłowy, Hantle, Sztangi, Bieganie, Plywanie
9. CEL CYKLU: Masa potem rzezba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: strzelam że około 25/30 xd
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycia, otyły??
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: Raczej nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

pZDRo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
Podaj wymiary
Ghc ?? Czy hcg ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
Poprawka HCG, Dzięki ;)

Biceps : 38cm
Klatka : 110cm
Udo : 59cm
Talia : 98cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Gdzieś ta skrupulatnie wyliczona dieta chyba nie daje u Ciebie efektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
33g tluszczu??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
Jaka masa teraz ?? Metr w pasie totalnie odwrotna kolejność ,najpierw redukcja
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
Najpierw redukcja?? Kilka osób mi polecało taki plan -> Masa, masa, rzeźba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
Nie słuchaj takich ludzi ile chcesz mieć w pasie po masie ?? 110 cm??zredukuj na niskim bf buduje się łatwiej mięso ,na wysokim będziesz łapał smalec i wode
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TSH

Wiecej