SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
Mam takie pytanko jakie rzeczy powinny nas zainteresować możliwością ze mamy niski poziom testosteronu? Czy może to być np brak zarostu i slaby popęd płciowy> Jakie jeszcze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
A i czy z powodu malej ilości testosteronu może być słaba lub brak produkcji spermy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
dolączam sie do pytanie :) ciekawi mnie to bo moze sie dowiem bez badan czy mam niski czy wysoki poziom tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Duzy poziom % tluszczu w organizmie,ladna cera, brak motywacji do dzialania/treningow itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Czy może to być np brak zarostu i slaby popęd płciowy TAK

A i czy z powodu malej ilości testosteronu może być słaba lub brak produkcji spermy TAK

Dziewczęca sylwetka i wszystko co z nią związane - np barwa głosu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
o kurde to wychodzi ze mam wysoki poziom tescia no ale nigdy nic nie wiadomo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Ja tez mam niby wysoki a jakos sie to nie przeklada na zdobywanie masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Zdobywanie masy zalerzy w znacznej mierze od genetyki - typ budowy ciala i wlokna miesniowe, w zalerznosci od przewazajacej liczby bialych lub czerwonych dany nam bedzie sport do ktorego nasz org. jest "stworzony".
Poziom endogennego testo to sprawa drugorzedna ze tak powiem, jesli chodzi o kwestie organizmu.

zdr.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
osobiście uważam ze poziom testosteronu ma wpływ własnie na tym budowy bo ekto maja wysoki poziom testy a edno juz nie. Nastepna sprawa, skoro testosteron nie jest taki wazny czemu uzyskujemy takie efekty dostarczajac go z zewnatrz? Jednak nie da sie ukryć ze najwazniejsza jest genetyka np ilosc miostanyny i rodzaj włókien niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6203
"Ja tez mam niby wysoki a jakos sie to nie przeklada na zdobywanie masy"
ja mam ten sam problem co ty bykos

infamous mam pytanie: czy mozna rozpoznac typ budowy swojego ciała zanim sie jeszcze zacznie cwiczyc np. czy mam budowe kostną lub włókna mięśniowe stworzone do kulturystyki???? jak to rozpoznac????
z tego co widac po mnie to moje kosci nie są az tak podłużne jak u ektomorfików gdyz mam 174 cm wzrostu a barki tez nie za wąskie,ale nie są tez szerokie lecz jestem strasznie chudy i waze 58 kg więc ja nie wiem jakim typem mogę być????

<<<szacunek ludzi ulicy>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
A czy wysiłek fizyczny podnosi poziom testosteronu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stres Stres Stres... Cos pomoze?

Następny temat

Naderwanie miesnia czy skurcz

WHEY premium