SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3992

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc mam male pytanie

czego mozna sie spodziewac po 10 ampulkach testosteronu i z czym go najlepiej wziasc

dzieki i pozdrawiam all
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
zdaje mi sie ze to nie ten dział

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weź te ampułki i więcej tu niewracaj amatorze

Cišgle większy - Paweł!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomylilem tylko forum a wy zachowujecie sie jakbym kogos zabil , a poza tym ciekawe czy wy byscie chcieli od kogos dostawac takie rady jak sami dajecie
dzieki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Napisz jaki to Testosteron.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prolongatum i propionicum jeszcze nie wiem jaki kupic wiec jezeli nie sprawi ci to trudnosci opowiedz mi o oby dwoch i jaki lepiej wybrac

dzieki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy wy wiecie o czym piszecie i jakie są skutki tego waszego "pakowania"

warzych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
warzych, a czy pytasz czlowieka ktory pali czy wie co robi? Wiekszosc wie doskonale i mimo to pali. Ze sterydami jest podobnie. A o skutkach ubocznych wszedzie sie slyszy. Jak ktos sie przekoksuje to juz jego prywatna sprawa. A tacy ludzie jak wyróznieni tu pogrubioną czcionką są od tego, żeby poradzic, ze jesli już się uparł na branie, to jak ma to zrobic w miare bezpiecznie, albo wręcz namowic go na trening naturalny. Bo jak nie odpowiedza to koleś zapyta się jakiegos idioty na silowni, ten mu powie ze ma brac tyle i tyle, a gość się przekoksuje i znowu usłyszymy o śmiertelnej ofiarze sterydów, a dziennikarze znowu będą mieli co pisać.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedz jeden madry widze czlowiek sie pyta zeby glupoty nie zrobic ( rozwazyc wszystkie za i przecie ) a tu same takie madrale ale jak maja cos powiedziec sensownego to cie wyzwa od amatora albo splawia jakims innym glupim tekstem

pozdrawim i dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
ja Ci jednak nie pomogę, a to z tej prostej przyczyny, że nie znam się na dopingu, bo nigdy go nie stosowałem. Wiem tylko co może być szkodliwe i w jakich dawkach. Zapytaj kogoś z doświadczeniem

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 285
Witam mam 23 lata trenuje od 3 lat i pół roku temu zakupiłem tribulon z firmy allnutrion i bardzo dobrze na mnie podziałało pompa większą i libido wysokie, zdecydowana pewność siebie, po miesiącu libido spadło do zera i brać chęci na sex, bark porannych zwodów, podczas stosonkow łapie mnie stres a nigdy tak nie miałem spadła pewność siebie, może coś poradzicie?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Testosteron,_libido-t1205143.html#post-0 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clenbuterol i co wy na to?

Następny temat

tylko =MASA=

Wiecej