SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test1111

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
dfdfdf

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):



Wiek: sds

Waga: sdsd

Wzrost: dsd

Cel cyklu: sds

stosowane już wcześniej suplementy : dsd

Uprawiane inne sporty: sd

stosowane wcześniej spalacze : dsd

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: sds

ilość dni wolnych od kreatyny: sd

przewidziane finanse na cykl: sd

uwagi i sugestie: sdsdsd

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-06 16:54:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
tutaj juz jest ok

W pomyśle Bula było jeszcze to ,by pierwszej odpowiedzi (tak jak ja to teraz robię) mogl udzielic moderator/doradca tego działu (pozniej ponadaje te statusy)
, dopiero potem by mogl w nim pisać zwykły użytkownik, jest to w ogóle wg Ciebie technicznie do wykonania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
hmm pomyślę jak to zrobić i dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podoba mi się
tylko ta pierwsza odpowiedz dla zielonych i grubasów jeszcze proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
hej łączył ktoś animal pak i nitrobolon2??

ja jestem ciekawy tej kombinacji... ale jak to brać?? Nitrobolon2 chyba 30 min przed treningiem animal pak też ale z tego co się domyślam to nie powinno się razem tego brać (spożywać w tym samym czasie)

dietę mam, białeczka dużo :) chce zrobić odrazu 2 cykle nitrobolona2... animala już kupiłem 2 puchy

ktoś doradzi ile czasu przed treningiem brać nitro2 i animalna?? bo teraz mam mały problem :(
skończę niedługo cykl glutaminowy i zabieram się do tyrania; )

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na trzezwo to piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
wiem że moja wiedza nie jest powalająca...

wiem ze animal to witaminy...

a glutaminy sie bie robi cyklów...

chce tylko wiedizeć jak to brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
A po co sie pytasz w tym dziale? masz do tego inny. Narazie ten jest testowany i zeby rzowiac twoje watpliwosci to mozna barac nawraz AP i N2, nawet w tej samej porcji. Tylko zalecane jest branie AP rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nitro 15g 15min przed treningiem
do nitro daj mono treca 5g po treningu

packa z posilkiem przed mozesz lub ze sniadaniem, nie ma to wielkiego znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Pierwsza odpowiedz - mod lub bold działu (odpowieddnie osoby dostaną ten status ode mnie)
DAlej jakeis automatyczne włączenie mozliwosci udzielania wypowiedzi wszystkim userom

Mam nadzieje,ze Paweł da rade to zrobic chociaz na pewno nigdzie wczesniej czegos podobnego na sfd nie było, pamietam iz w odchudzaniu było kiedys ,ze w tematach z ankietami mogli wypowiadac sie tylko doradcy i moderatorzy, wiec mysle iz sobie poradzi z tym zadaniem i bedzie OK
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trec cm3 dobrze biore ?

Następny temat

na stawy flex msn joint-x ( NIE animal )

WHEY premium