SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test+meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, dzięki za zainteresowanie artykułem. Proszę o pomoc doświadczonych kulturystów, znających się na sterydach.
Układam sobie cykl testo+meta i pytam o proporcje składników,oraz oto kiedy i ile brać nolvadexu(tamoxifen).
Mam za sobą mały 4 tyg cykl deca + meta (100mg/tydz deki i 100 mety w piramidzie), efekty to 4 kg masy po spadku z 7.
Nie sugerujcie się moimi proporcjami w opisie użytkownika, bo są one stare. Nie interesują mnie odpowiedzi w stylu "jesteś za młody".
To moja propozycja cyklu:
*1tydz:100mg(test) *2tydz:200mg *3tydz:200mg *4tydz:300mg *5tydz:200mg *6tydz:100mg
0tab(met) 14tab 21tab 28tab 21tab 14tab
Co zrobić, żeby utrzymać maksimum masy i siły? Czy nolva ochroni wątrobę i uchroni mnie od ginekomastii? Czy proporcje są dobre? Czy brać clenbuterol (kiedy i ile) ?
DZIĘKI za mądre odpowiedzi.


Życie jest zbyt krótkie, żeby być małym. Just think about :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 18 lat, 183cm wzrostu, ok. 38 cm w bicepsie, średnie otłuszczenie, tzn. widać jeszcze kostkę gdy napnę brzuch. Trenuję ponad 3 lata i wyciskam około setki na klatkę. Teraz robię siłę, a w grudniu chcę wystartować z cyklem. Teraz pytam: Który cykl dla mnie lepszy? :)
Mogę mieć tą grecką decę w butelkach z niebieską naklejką. Czy o nią Ci chodzi?

Życie jest zbyt krótkie, żeby być małym. Just think about :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
testo dobrze ulozone
zeby po cyklu utrzymac mase i sile wez clomid ( przez 2 tyg po 2 tabsy) oraz kreatynke, mozesz tez clenbuterol prez 3 tyg po cyklu 3-4 tab dziennie
nolvadex, jako iz nie ma zbyt wygorowanych szczytowych dawek w czasie cyklu, miej pod reka i bierz gdy tylko zaczna cie piec sutki, 2 tabsy dziennie mozesz przez 2-3 tyg

mam tylko pytanie co do mety, to sa dawki dzienne?!!?!

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
meta z pewnością na tydzień 2 3 4 3 2 dziennie.
I mam pytanie; czy opłaca się brać taki koks jak teścia + meta, kiedy masz za sobą cykle z decą??

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
moim zdaniem testosteron za krótko, a mety wziąłbym jednak trochę mniej. Postaraj się przedłużyć testosteron do 8 tygodni. Jeżeli chodzi o szczyt to myślę że będzie niepotrzebne 300mg, bierz 200mg/tydzień rozpoczynając i kończąc dawką 100mg. Pierwszy raz chwytasz testosteron i ważysz 80kg więc to wystarczy. Co do metanabolu 2-3-3-3-2 by wystarczyło moim zdaniem. Jak weźmiesz więcej to może i więcej wody naciągniesz, powiedzmy że to będą mięśnie ale i więcej Ci spadnie więc nie widzę sensu. Mete skończ braćnajpóźniej w 6 tygodniu, tak żebyś potem oddał jeszcze te dwa strzały testosteronu już bez mety.
Jeżeli chcesz zachować masę to niezbędny będzie tutaj Clomid (Clostilbegyt). Jest to środek odblokowujący pomagający zachować masę zdobytą na tego typu cyklach. Bierz przez 5 dni po 2 tabletki (dwa razy dziennie po jednej) i przez następne 10 dni po jednej tabletce dziennie. (Razem dwa op. tj. słoiczki po 10 tabletek 50mg).
Clostilbegyt zacznij braćdwa-trzy tygodnie po ostatnim strzale testosteronu.
Pamiętaj koniecznie o białku, wodzie, witaminach i dobrej diecie bo inaczej nic z tego dobrego.


*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Żeby utrzymać maximum masy i siły po pierwsze się odblokuj wspomnianym przeze mnie środkiem Clostilbegyt. Trzy tygodnie po ostatnim strzale prolangatum zmień swój trening na najbliższy miesiąc. Ćwicz zdecydowanie mniejszymi ciężarami; zrób dokładnie przeciwną sytuację do tej którą robisz na cyklu kiedy podkręcasz trening. Daj mięśniom odpocząć ale nie przestawaj ćwiczyć! Odżywiaj się dobrze i nie odkładaj białka po cyklu. Przez przynajmniej miesiąc-dwa po cyklu nadal zażywaj dodatkowe porcje białka. To pomoże Ci zachować masę i siłę.
Jeżeli chodzi o wątrobę i novaldex to nie mają one ze sobą nic wspólnego. Wątrobę możesz zabiezpieczać Sylimarolem w czasie brania mety (lecz ponoć odrobinę osłabia jej działanie, choć zdania są podzielone) albo Sylivitem. Po skończeniu brania mety nadal bierz przez jakiś czas owy preparat.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Raczej powiedziałbym podobnie, choć proponuję nieco inną wersję
Testosteron (tygodnie) 200-200-200-200-200-200-200-200-200-100-100mg
w sumie 20 ampułek, do tego metanabol w ilości:
1 tydz 1-2-3-3-3-2-1
2 tydz - nic
3 tydz - jak 1
4 tydz - nic
5 tydz - jak 1
i tak dalej
Tamoxifen trzymaj na wypadek ginekomastii, jakby zaczęły puchnąć i mieknąć ci sutki oraz odkładać się tłuszcz na piersiach, to łykasz przez 2-3 dni po 10mg dziennie i patrzysz czy ustępuje - jak ustąpi to ok, nie bierzesz już tamoxifenu. Clomid(clostilbegyt) zażywasz po cyklu (2 tygodnie po ostatnim strzale start) i starczy 10 tabletek - 1 dziennie przez 10 dni.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
Holder ma racje 8 tygodni byloby dobrze, faktycznie przy twojej masie 300 mg jest niepotrzebne, wystarczy 200 ale jak sie juz uprzesz to 300-tke zastosuj lepiej blizej poczatku brania niz pod koniec(troche zagmatwalem) tzn 100 200 300 200 200 100 no wlasnie a meta 2-3-3-3-3-2 np.
Co do antyestrogenow to wole armidex ale jest drogi. Ogolnie bierze sie cwiartke tabsa na kazde 500 mg testo wiec w razie co pare tabsow wystarczy.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za podpowiedzi, napewno je wykorzystam.
Teraz odpowiadam na pyt. SZABy: z powodów finansowych i dlatego, że jeden z czołowych kulturystów światowych stwierdził, że testo+meta to najlepsze połączenie w cyklu budowy masy.
Pozdrawiam

Życie jest zbyt krótkie, żeby być małym. Just think about :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ostatecznie mój cykl wygląda tak

Życie jest zbyt krótkie, żeby być małym. Just think about :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Clomid zacząłbym brać w dziesiątym-jedenastym tygodniu, napewno nie w dwunastym.
Zamiast Sylimarolu proponuję Syliwit wg. ulotki i nie brać cały czas przy metanabolu tylko zacząć w ostatnich tygodniach mety i ciągnąć jeszcze przez jakiś czas po zaprzestaniu brania mety.
Reszta OK.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, i tak właśnie zrobię.

Życie jest zbyt krótkie, żeby być małym. Just think about :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROPOZYCJE CYKLU

Następny temat

Jaki koks?

WHEY premium