SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tenis

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
czesc, czy ktos moglby mi podac jakies linki do stronek o tenisie?
Gram czasami, raczej rekreacyjnie, zamierzam tez zakupic rakiete ( narazie wypozyczam) ale niewiem jako .

wszelkie sugestie wynagrodze sokiem

pozdrawiam

radek

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Wszystko to wiem. Jednak są też dobre ćwiczenia na poprawę dynamiki tego ruchu z piłkami lekarskimi, expanderami itp. I o nie właśnie mi chodzi. Bo te 1000 s. to wiem, że dobrze jest robić codziennie... A z tym zejściem na nogach to przesadziłeś (zwłaszcza, że mam 190cm wzrostu). Kąt 90* to minimum (u mnie +/-110*, a piłkę uderzam wyskakując na jakieś 10cm). Ale dzięki za rady. Może ktoś ma coś konkretnego...

MuayFan

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
http://www.tenisportal.com/

"Nikt nie pyta zwycięzcy, w jaki sposób zwyciężył" - Adolf Hitler

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
http://skrypty.civ.pl/tenis/start.php3?idwww=glowna

"Nikt nie pyta zwycięzcy, w jaki sposób zwyciężył" - Adolf Hitler

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
dzieki wielkie kurde jaka szybka odpowiedz , masz obiecanego soka, pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
jesli chodzi o rakiete, to zalezy od tego ile kasy masz zamiar na nia przeznaczyc i jak czesto zamierzasz grac

----------------------------
"Słabość jest czasowa..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
no max to 300 zl ,widzialem w tej cenie fajne heady i wilsony no i mysle ze za tako cene rakieta niebedzie jakas zla bioroc pod uwage ze nie gram zawodowo tylko rekreacyjnie;]]
pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
w tej cenie powinienes juz znalezc cos zadowalajacego, przypatrz sie tez DUNLOP'om
a wybierajac model najlepiej poradz sie kompetentnego sprzedawcy w sklepie

----------------------------
"Słabość jest czasowa..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
kejt dzieki, widze ze masz jescze malo sokow wiec ci daje


radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Niestety bardzo wątpliwe jest abyś kupił dobrą rakietę w tej cenie, a w sklepach, nie znają się prawie nigdy (nawet jeżeli mówią, że się znają zaginam ich pierwszym pytaniem)i wciskają ostry kit. Także Kejt dał Ci dwie złe rady (nie specjalnie oczywiście!). Wiem co mówię, bo w tenisa gram 8/9 lat i nie jedną rakietę połamałem. Polecałbym na początek rakietę z główką nie mniejszą niż 630 cm2. i nie większa niż 690. Jakieś 645 cm2 powinno być idealne na początek. Waga ok. 300g. Więcej nie polecam (a racej mniej!). Powinna też być wyważona na przód a nie na rączkę (zakładam, że grasz raczej z głebi kortu). Dobre dla początkujących są rakiety Wilsona z serii Hammer (mam na myśli młodych jeszce ludzi), a także niektóre Heady. Innych firm nie polecałbym raczej jeżeli będziesz kupował rakietę sam, bo się na tym przejedziesz raczej. Nie kupuj też rakiety w supermarkacie, jak Makro, czy Go Sport. Idź do specjalistycznego małego sklepu!

PS.Ja teraz też kupuję rakietę. Wybrałem już nawet jaką (zresztą już wiedziałem, że ją kupię po Wimbledomie 2001- to rakieta Gorana!)- Head iPrestige; miodzio rakieta, ale trudna- nie polecam.

Pozdro,

MuayFan

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
A przy okazji. Czy ktoś wie jak zwiększyć prędkość serwisu? Mogę zaserwować z prędkością ok. 150 km/h, Dobrze by było dołożyć jeszcze jakieś 40/50 km/h. Mam wszelkie predyspozycje do tego- 190cm wzrostu, wiek-20 lat, dobra technika. Nie polecajcie mi tylko siłki, bo to tutaj to nie pomoże. Jeżeli ktoś wie co powiniennem robić (poza siłką i 1000 serwisów dziennie...) niech pisze. Z góry dziękuję.

MuayFan

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
o stary, dzieki wielkie o to mi chodzilo, masz sogacza


radek

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hans i wogole wszyscy co graja w kosza

Następny temat

agresja w koszykowce

WHEY premium