SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaże a szpital.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
wpierw opiszę.
moja dziewczyna i ja mamy kilka dziar, da się je schować itp.
Ona pracuje w sklepie w punkcje obsługi klienta i ostatnio jakaś pielęgniarka chciała paragon na fakturę itp.
I zaczęła gatke, że gdyby Ona trafiła do niej na sor to odmówiła by jej pomocy, ani pobrania krwi ani sprawdzić ciśnienie.
Mi się zdarzyło kilka razy trafić na sor i ani razu nie było problemu, że mam dziary.
miałem w planie zrobić tatuaż na dłoni i teraz tak się zastanawiam czy nie lepiej go odpuścić skoro w przyszłości może mi to narobić biedy.

czy na prawdę pielęgniarka może odmówić mi pomocy z powodu tatuażu ?
jeżeli tak to co dalej miałbym zrobić ? zdychać pod szpitalem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Może ona miała jakieś uprzedzenia, pierwszy raz sie spotykam z takim stwierdzeniem masz tatuaż to Ci nie pomogę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
A od przyjmowania pacjentów na SOR-ze jest pielęgniarka czy lekarz dyżurujący? Co piguła ma do gadania? Przeczytaj ustawę o służbie zdrowia i miej na uwadze, że w szpitalu badają i myją zawszonego bezdomnego. Pielęgniarce trzeba było powiedzieć że jak jej tatuaże przeszkadzają to niech nast razem zgłosi się do golenia i mycia pijanego podopiecznego św. brata Alberta

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Głupoty jakieś opowiadała. Nie ma możliwości, żeby lekarz/pielęgniarka odmówili pomocy w przypadku zagrożenia życia. Jeśli jest obawa ze pacjent jest zakaźnie chory są środki, które mogą Cię zabezpieczyć
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 58 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3342
Też jestem zdania, że głupoty. Chociaż róznie to bywa z ludzmi którzy mają jakieś uprzedzenia stereotypowe. Powinna pójść cięta riposta od razu po takim komenatrzy w jej stronę. Kobieta chyba pomyliła zawody, bo to nie koncert życzeń by sobie wybierała pacjętów potrzebujących pomocy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieg na 3000m

Następny temat

czy warto kupic hopsport 1070

Wiecej