SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tasma oporowa

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 108 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1179
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24053-Tasma-pilates-z-uchwytami-BB-2350-Body-Sculpture.html
Czy ta tasma bylaby dobra do podciagania na drązku, tutaj pisze ze jej dlugosc to 86 cm, a przy podciaganiu to jej tak srednio trzeba bylo by z 250 cm , i tutaj moje pytanie czy ona w czasie mocnego naprezenie nie peknie czy cos ?
I tak wogole to czy sie bedzie dalo ja tak mocno rozciagnac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 108 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1179
OXYTONE, wypowiedz sie jak mozesz
Z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Wpisz "POWER BAD" w wyszukiwarce popularnego polskiego serwisu aukcyjnego, dobierz opór jaki cię interesuje i dokonaj zakupu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 108 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1179
Mariusz, wpisywalem ale jakos nie mgoe znalesc tego..., wdzieczny bylbym Ci gdybys mi pomogl znalesc i wyslal na pw link :)
Powinienes wiedziec o jaką ta taśme mi chodzi, wyrazilem sie chyba tam w miare jasno :)
Z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Kolaga się machnął, chciał napisać "power BAND" :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Virtus
Kolaga się machnął, chciał napisać "power BAND" :)

Słusznie, dopiero teraz zauważyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
pęknąć nie pęknie ale opór taśmy nie pozwoli zejść tak nisko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pora na coś nowszego :)

Następny temat

Wyciąg do ściany MH-W101

WHEY premium