SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tarczyca?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
1. WIEK:30
2. WAGA:105
3. WZROST:176
4. WYMIARY:
-biceps:>45
-klatka:>120
-udo:>60
-talia:100
5. STAŻ NA SIŁOWNI: dlugo
6. DIETA:
-białko: ok 4
-węglowodany: ok 6
-tłuszcz: ok 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1. prop solo 2. enan solo 3. cypio solo
8. TRENING: 5 razy w tyg
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:
Witam aktualnie jest na cyklu cypionat 400ml w tygodniu. Cykl ciągnę od połowy lutego. Zacząłem sustą genesisa 250ml e4d 30ml,a teraz leci cypio z nexium i do tego cabaser pól tabletki e10d. Od jakichś 3-4 miesięcy odczuwam ucisk w gardle, nie non stop przeważnie przy siedzeniu. Jakiś czas temu robiłem tarczyce to wyszła pod górną kreską. Na początku miałem w to wywalone, ale teraz coraz bardziej zaczyna mi to przeszkadzać. Dodam, że na koniec sierpnia planuje odblok z 3 paczek hcg, 30 tab clomidu i 30 tab nolvy. Nie wiem, czy robić coś z tym "uściskiem" w gardle, czy czekać aż po odbloku wyrównają się hormony i łudzić się że zniknie, bo przed cyklem tego nie miałem.

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Jak odczuwasz takich dyskomfort od 4 miesięcy to raczej nie masz na co czekać.Proponowałbym zrobić usg tarczycy. Jest jeszcze opcja że to nie jest od tarczycy ,może być np od kręgosłupa szyjnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Dokładnie idz do lekarza lepiej z tym problemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Robiles pelen panel czy tylko tsh?
Wrzuc te wyniki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok-przerwany cykl prop

Następny temat

Cykl sterydowy oparty na enanie oraz metce

WHEY premium