SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

talia

Wysłana -
Czy wie ktoś, może interesował tematem usunięcia żeber dla zwężenia talii, oczywiście wiem że mogło by to wyglądać kiepsko u o osoby i tak z szerokimi biodrami, ale ciekaw jestem waszego zdania i opinii

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ludziom sie w głowach przestawia, stąd takie pomysły sie biorą właśnie.
Wysłana -
raczej prędzej to u jakichś modelek jest praktykowane lub tym podobnych cosplayowych wynalazków
Wysłana -
Jakie jest wasze zdanie na temat tych pasów, niektórzy twierdzą że w jakiś sposób hamuje to rozwój gorsetu, nie che palnąć głupoty ale chyba Winklaarowi udało się chyba nawet w jakiś sposób ją zwężyć, nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie się tak mocno nie interesują tematem. Czy w ogóle można coś z nią robić?
Wysłana -
tu masz artykuł http://www.sfd.pl/art/Fitwoman_uroda_/Gorset_treningowy__hit_czy_kit_-a239.html 
Wysłana -
...zawsze tak będzie że jak sobie wytrenujesz to masz albo się będziesz łudził, że masz na różne sposoby... tak to już jest prawda albo fałsz, generalnie w ostatecznym rozrachunku innej drogi nie ma, albo ciężka praca i efekty albo jakieś tam zabiegi i nic w ostateczności...
Wysłana -
Jeśli ćwiczysz bez tony środków dopingujących i hormonów to talią się przejmowac nie musisz. A jeśli genetycznie jest szeroka to nic z tym nie zrobisz. Wtedy pozostaje zbudować jak najszersze barki i plecy.
Wysłana -
dzięki wielkie, choć jeden konkretny
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź