SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

talia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wasze nieclae 60 kg na 168 cm wzrostu i mam 75 cm w tali, a chcialbym miec 70 jak to morzna srzucic ?


szprochol
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Musisz się odtłuścić, to bedzie najlepsze - uzyskasz widoczne mięśnie i wąską talię. Talia jest uwarunkowana genetycznie, ciężko ją "zwęzić", wszelkie ćwiczenia typu obroty z kijem lub sztangą doprowadzą do wzmocnienia mięśni(skośne brzucha), to samo ze skłonami (na mięśnie proste brzucha. Dieta będzie odpowiednia. Zerknij do tematu "Dieta tłuszczowa - rewelacja" polecam.

Pozdro

Głosiu

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Skręty tułowia owszem, pomogą spalić lokalnie tłuszcz, pod warunkiem że będą wykonywane aerobowo, tj. z minimalnym obciążeniem, podniesionym tętnem i przez dłuższy okres czasu. Trzeba się za to wziąć po treningu siłowym lub ostrej rozgrzewce 20-30min, żeby wejśc w strefę spalania tłuszczu. Np. godzina skrętów przy tętnie 60% HRmax spali 500kcal, ok. 60% tego, czyli 300, będzie pochodziło z tłuszczu, tj. zejdzie 33g sadełka, z tego w przybliżeniu 25g z miejsca przegrzewanego, czyli okolic talii.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest maly problem bo zabardzo nie mam co spalac a i fajnie kaloryferk widac u mnie

szprochol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zatem powiedz mi ,po co chcesz cokolwiek spalać ,jeśli jest conajmniej *OK* ? czegoś tutaj nie rozumiem...

Tissue
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poprostu wydaje mi sie ze gdy bede wezszy w talji w tedy wizualnie bede szershy w klacie i barkach



szprochol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na talię jest jeszcze jeden sposób: ściskanie paskiem od spodni (bez przesady oczywiście). Działa to redukująco przede wszystkim na tłuszcz, ale i w twoim przypadku może zadziałać (oprócz tłuszczu podskórnego jest jeszcze śródtkankowy, którego nie widać; skręty też mogą pomóc).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jedzenie +

Następny temat

dieta na MASE i mało tłuszczu - prośba

WHEY premium